Slike ME:FIRST Bulk Гејнер 2500 g - Vanilla
Slike ME:FIRST Bulk Гејнер 2500 g - Vanilla

ME:FIRST Bulk Гејнер 2500 g - Vanilla

POLLEO SPORT
2.090ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Додаток во исхрана.Состојки: Мешавина од јаглехидрати (малтодекстрин, декстроза, восочен пченкарен скроб, фруктоза, Д-рибоза), протеинска мешавина (протеински концентрат од сурутка, { од млеко, емулгатор, (соја лецитин), мицеларен казеин (од млеко), протеински изолат од сурутка (од млеко, емулгатор {соја лецитин}, калциум казеинат (од млеко), кокосово ( Cocos nucifera, овошје), маслo во прав, какао (Theobroma cacao, семка) во прав, инулин, иБцаа (Л-леуцин, Л-изолеуцин, Л-валин, емулгатор (соја лецитин)), ленено (Linum usitatissimum, семка), масло во прав МЦТ масла (среден ланец на триглицериди, масло (Ekaeis guineensis, семка), арома, Л-глутамин, згуснувач (целулозна гума), таурин, Digezyme ензимски комплекс (алфа амилаза, неутрална протеаза, лактаза, липаза, целулаза), витамин Ц (Л-аскорбинска киселина), засладувач (сукралоза), витамин Е (ДЛ- алфатокоферил ацетат) железо (железо фумарат), витамин А (ретинил, ацетат)

Информации за алергени: Произведени во објект кој обработува производи што содржат овес, пченица, целер, сулфити, риби, ракови и јаткасти плодови.

Начин на употреба: Додадете 2 дозерки прав (130 гр) во 250 мл вода, добро протресете и конзумирајте еднаш дневно после тренинг.

Важни информации: Додатците во исхрана не треба да се користат како замена за здрава и балансирана исхрана и активен начин на живот. Да се чува вон дофат на деца.

Предупредување: Да не се надминува препорачаната дневна доза. Не се препорачува кај луѓе со абдоменални болки, илеус, отежнато голтање, хормонско зависни тумори, доилки и трудници

Спецификации

Бренд
ME:First

Karakteristike

Boja
Без боја
Pol
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
YBNT2QWGIN

EAN /   код

EAN /   код
3858892293621
2.090ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Додаток во исхрана.Состојки: Мешавина од јаглехидрати (малтодекстрин, декстроза, восочен пченкарен скроб, фруктоза, Д-рибоза), протеинска мешавина (протеински концентрат од сурутка, { од млеко, емулгатор, (соја лецитин), мицеларен казеин (од млеко), протеински изолат од сурутка (од млеко, емулгатор {соја лецитин}, калциум казеинат (од млеко), кокосово ( Cocos nucifera, овошје), маслo во прав, какао (Theobroma cacao, семка) во прав, инулин, иБцаа (Л-леуцин, Л-изолеуцин, Л-валин, емулгатор (соја лецитин)), ленено (Linum usitatissimum, семка), масло во прав МЦТ масла (среден ланец на триглицериди, масло (Ekaeis guineensis, семка), арома, Л-глутамин, згуснувач (целулозна гума), таурин, Digezyme ензимски комплекс (алфа амилаза, неутрална протеаза, лактаза, липаза, целулаза), витамин Ц (Л-аскорбинска киселина), засладувач (сукралоза), витамин Е (ДЛ- алфатокоферил ацетат) железо (железо фумарат), витамин А (ретинил, ацетат)

Информации за алергени: Произведени во објект кој обработува производи што содржат овес, пченица, целер, сулфити, риби, ракови и јаткасти плодови.

Начин на употреба: Додадете 2 дозерки прав (130 гр) во 250 мл вода, добро протресете и конзумирајте еднаш дневно после тренинг.

Важни информации: Додатците во исхрана не треба да се користат како замена за здрава и балансирана исхрана и активен начин на живот. Да се чува вон дофат на деца.

Предупредување: Да не се надминува препорачаната дневна доза. Не се препорачува кај луѓе со абдоменални болки, илеус, отежнато голтање, хормонско зависни тумори, доилки и трудници

Спецификации

Бренд
ME:First

Karakteristike

Boja
Без боја
Pol
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
YBNT2QWGIN

EAN /   код

EAN /   код
3858892293621
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.