0 thumbnail image for NEW COLLECTION Фустан, зелена/резеда
1 thumbnail image for NEW COLLECTION Фустан, зелена/резеда
2 thumbnail image for NEW COLLECTION Фустан, зелена/резеда
3 thumbnail image for NEW COLLECTION Фустан, зелена/резеда
Selected image for NEW COLLECTION Фустан, зелена/резеда
Selected image for NEW COLLECTION Фустан, зелена/резеда
Selected image for NEW COLLECTION Фустан, зелена/резеда
Selected image for NEW COLLECTION Фустан, зелена/резеда
Ново

NEW COLLECTION Фустан, зелена/резеда

Феникс
1.100 ДЕНЗаштеда 165 ДЕН
935ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

NEW COLLECTION Фустан, зелена/резеда
•100% памук

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
12.0
Материјал
100% памук

Ананас ID

Шифра на производот
6HTJVE36M4

EAN /   код

EAN /   код
AN2W0IUB0B
1.100 ДЕНЗаштеда 165 ДЕН
935ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

NEW COLLECTION Фустан, зелена/резеда
•100% памук

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
12.0
Материјал
100% памук

Ананас ID

Шифра на производот
6HTJVE36M4

EAN /   код

EAN /   код
AN2W0IUB0B
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.