0 thumbnail image for NEW COLLECTION Кошула, крем
1 thumbnail image for NEW COLLECTION Кошула, крем
Selected image for NEW COLLECTION Кошула, крем
Selected image for NEW COLLECTION Кошула, крем
Ново

NEW COLLECTION Кошула, крем

Феникс
790 ДЕНЗаштеда 119 ДЕН
672ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Крем

Големина

Опис на производот

NEW COLLECTION Кошула, крем
•50%лен 50%вискоза

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Машки
Големина
4.0
Материјал
50%лен 50%вискоза

Ананас ID

Шифра на производот
UGTJVE73JI

EAN /   код

EAN /   код
ANZ51IUHYC
790 ДЕНЗаштеда 119 ДЕН
672ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

NEW COLLECTION Кошула, крем
•50%лен 50%вискоза

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Машки
Големина
4.0
Материјал
50%лен 50%вискоза

Ананас ID

Шифра на производот
UGTJVE73JI

EAN /   код

EAN /   код
ANZ51IUHYC
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.