Selected image for NEXEN Автомобилски гуми 185/65R15 88T N'blue HD Plus

NEXEN Автомобилски гуми 185/65R15 88T N'blue HD Plus

КУПИ ГУМИ
3.410ДЕН

Опис на производот

185/65R15 88T N'blue HD Plus

Спецификации

Бренд
Nexen

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R15
Ширина на гумата
185
висина на гумата
65
Земја на потекло
Јужна Кореја

Ананас ID

Шифра на производот
BPYBP0C9O3

EAN /   код

EAN /   код
AN1QX36G01
3.410ДЕН

Опис на производот

185/65R15 88T N'blue HD Plus

Спецификации

Бренд
Nexen

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R15
Ширина на гумата
185
висина на гумата
65
Земја на потекло
Јужна Кореја

Ананас ID

Шифра на производот
BPYBP0C9O3

EAN /   код

EAN /   код
AN1QX36G01
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.