Selected image for NEXEN Автомобилски гуми 195/60R15 88H  N'blue HD Plus

NEXEN Автомобилски гуми 195/60R15 88H N'blue HD Plus

КУПИ ГУМИ
3.870ДЕН

Опис на производот

195/60R15 88H N'blue HD Plus

Спецификации

Бренд
Nexen

Тежина и димензии

Тежина
9.58 kg

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R15
Ширина на гумата
195
висина на гумата
60
Земја на потекло
Јужна Кореја

Ананас ID

Шифра на производот
UEZBPFBJDD

EAN /   код

EAN /   код
AN9HX36VDI
3.870ДЕН

Опис на производот

195/60R15 88H N'blue HD Plus

Спецификации

Бренд
Nexen

Тежина и димензии

Тежина
9.58 kg

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R15
Ширина на гумата
195
висина на гумата
60
Земја на потекло
Јужна Кореја

Ананас ID

Шифра на производот
UEZBPFBJDD

EAN /   код

EAN /   код
AN9HX36VDI
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.