Selected image for NEXEN Автомобилски гуми 195/65R15 91H  N'blue HD Plus

NEXEN Автомобилски гуми 195/65R15 91H N'blue HD Plus

КУПИ ГУМИ
3.360ДЕН

Опис на производот

195/65R15 91H N'blue HD Plus

Спецификации

Бренд
Nexen

Тежина и димензии

Тежина
9.58 kg

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R15
Ширина на гумата
195
висина на гумата
65
Земја на потекло
Јужна Кореја

Ананас ID

Шифра на производот
A7ZBP7NLIP

EAN /   код

EAN /   код
ANAOX36B0F
3.360ДЕН

Опис на производот

195/65R15 91H N'blue HD Plus

Спецификации

Бренд
Nexen

Тежина и димензии

Тежина
9.58 kg

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R15
Ширина на гумата
195
висина на гумата
65
Земја на потекло
Јужна Кореја

Ананас ID

Шифра на производот
A7ZBP7NLIP

EAN /   код

EAN /   код
ANAOX36B0F
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.