Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Ново
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Ново
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11
Slike NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11

NITRO Мултимедијален Android Box 001 H96 Max 4GB RAM / 64GB ROM Wi Fi+BT Android 11

Нитро Компјутери
6.040ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Претворете го секој телевизор во мултимедијален паметен уред...
- Најнов Android Box
- High Definition video 4K (4096x2160 pixel)
- Чипсет: RK3318 Quad-Core 64bit Cortex-A53
- Графичка: Penta-Core Mali-450 Up to 750Mhz+
- SSD диск: 64G
- Меморија: 4GB DDR3
- Напојување: DC 5V/2A, LED Power Indicator
- OS: Android 11.0
- Ги подржува следните декодери на видео формати: 4K VP9 Video decoder, H.265/H.264 video decoder 1080P other video decoders (VC-1, MPEG-1/2/4, VP6/8)
- Следните видео формати: Avi/Ts/Vob/Mkv/Mov/ISO/wmv/asf/flv/dat/mpg/mpeg
- Музички формати: MP3/WMA/AAC/WAV/OGG/DDP/HD/FLAC/APE
- Формати на слики: HD JPEG/BMP/GIF/PNG/TIFF
- HDR: HDR10 и HLG
- USB портови: 1x High speed USB 3.0, 1x USB 2.0
- Читач на MicrоSD(TF) картички
- Фајл систем: FAT16/FAT32/NTFS
- Подржува следни титлови: SRT/SMI/SUB/SSA/IDX+USB
- Системски јазици: English/French/German/Spanish/Italian...
- LAN Ethernet: 10/100 standard RJ-45
- Wireless: WiFi 2.4G/5G, Built in 2.4G/5G, 802.11 a/b/g/n
- BLUETOOTH: Bluetooth 4.0
- Подржува Mouse/Keyboard приклучен на USB порт или 2.4GHz wireless mouse/keyboard со 2.4GHz USB dongle
- HDMI 2.0a за 4k@60Hz
- 3D video formats
- AV поддршка
- RKMC 18.1, Neflix, Vudu, Skype chatting, Picasa, Flicker, Youtube, Facebook, Online филмови...
- Internet пребарување на Андроид апликации, повеќе игри...
- Сертификации: CE, FCC, ROHS
- Вклучено во кутијата: Напојување со струја, HDMI кабел, упатство, далечинско

Спецификации

Бренд
Nitro

Ананас ID

Шифра на производот
6FEN86DL5E

EAN /   код

EAN /   код
ANPWKY7DD0
6.040ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Претворете го секој телевизор во мултимедијален паметен уред...
- Најнов Android Box
- High Definition video 4K (4096x2160 pixel)
- Чипсет: RK3318 Quad-Core 64bit Cortex-A53
- Графичка: Penta-Core Mali-450 Up to 750Mhz+
- SSD диск: 64G
- Меморија: 4GB DDR3
- Напојување: DC 5V/2A, LED Power Indicator
- OS: Android 11.0
- Ги подржува следните декодери на видео формати: 4K VP9 Video decoder, H.265/H.264 video decoder 1080P other video decoders (VC-1, MPEG-1/2/4, VP6/8)
- Следните видео формати: Avi/Ts/Vob/Mkv/Mov/ISO/wmv/asf/flv/dat/mpg/mpeg
- Музички формати: MP3/WMA/AAC/WAV/OGG/DDP/HD/FLAC/APE
- Формати на слики: HD JPEG/BMP/GIF/PNG/TIFF
- HDR: HDR10 и HLG
- USB портови: 1x High speed USB 3.0, 1x USB 2.0
- Читач на MicrоSD(TF) картички
- Фајл систем: FAT16/FAT32/NTFS
- Подржува следни титлови: SRT/SMI/SUB/SSA/IDX+USB
- Системски јазици: English/French/German/Spanish/Italian...
- LAN Ethernet: 10/100 standard RJ-45
- Wireless: WiFi 2.4G/5G, Built in 2.4G/5G, 802.11 a/b/g/n
- BLUETOOTH: Bluetooth 4.0
- Подржува Mouse/Keyboard приклучен на USB порт или 2.4GHz wireless mouse/keyboard со 2.4GHz USB dongle
- HDMI 2.0a за 4k@60Hz
- 3D video formats
- AV поддршка
- RKMC 18.1, Neflix, Vudu, Skype chatting, Picasa, Flicker, Youtube, Facebook, Online филмови...
- Internet пребарување на Андроид апликации, повеќе игри...
- Сертификации: CE, FCC, ROHS
- Вклучено во кутијата: Напојување со струја, HDMI кабел, упатство, далечинско

Спецификации

Бренд
Nitro

Ананас ID

Шифра на производот
6FEN86DL5E

EAN /   код

EAN /   код
ANPWKY7DD0

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.