Selected image for PHILIPS Правосмукалка FC6150/01

PHILIPS Правосмукалка FC6150/01

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
4.200 ДЕНЗаштеда 810 ДЕН
3.390ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Philips MiniVac FC6150/01. Вид на чистење: Суво. Тип сад за прашина: Без вреќичка, Боја на производот: Бела, Капацитет за прав - суво: 0,5 L. Напојување: Батерија, Максимална влезна сила: 75 W, Време на работа: 10 мин.. Тежина: 728 g, Ширина: 444 mm, Длабочина: 133 mm. Ширина на пакување: 440 mm, Длабочина на пакување: 140 mm, Висина на пакување: 152 mm

Спецификации

Бренд
Philips

Тежина и димензии

Тежина
2.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
LQ8P6M3084

EAN /   код

EAN /   код
8710103709183
4.200 ДЕНЗаштеда 810 ДЕН
3.390ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Philips MiniVac FC6150/01. Вид на чистење: Суво. Тип сад за прашина: Без вреќичка, Боја на производот: Бела, Капацитет за прав - суво: 0,5 L. Напојување: Батерија, Максимална влезна сила: 75 W, Време на работа: 10 мин.. Тежина: 728 g, Ширина: 444 mm, Длабочина: 133 mm. Ширина на пакување: 440 mm, Длабочина на пакување: 140 mm, Висина на пакување: 152 mm

Спецификации

Бренд
Philips

Тежина и димензии

Тежина
2.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
LQ8P6M3084

EAN /   код

EAN /   код
8710103709183
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.