Slike PIRELLI Гума Летна 205/45R17 88V NEROgt XL
Slike PIRELLI Гума Летна 205/45R17 88V NEROgt XL

PIRELLI Гума Летна 205/45R17 88V NEROgt XL

КУПИ ГУМИ
4.810ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

PIRELLI Гума Летна 205/45R17 88V NEROgt XL
Година на производство: 2017

Спецификации

Бренд
PIRELLI

Ананас ID

Шифра на производот
TA8QPJP9EM

EAN /   код

EAN /   код
AN5FGA76CQ
4.810ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

PIRELLI Гума Летна 205/45R17 88V NEROgt XL
Година на производство: 2017

Спецификации

Бренд
PIRELLI

Ананас ID

Шифра на производот
TA8QPJP9EM

EAN /   код

EAN /   код
AN5FGA76CQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.