Slike POLLEO SPORT PROSERIES Колаче Vegan Baked, двојно чоколадо 75г.
Slike POLLEO SPORT PROSERIES Колаче Vegan Baked, двојно чоколадо 75г.

POLLEO SPORT PROSERIES Колаче Vegan Baked, двојно чоколадо 75г.

POLLEO SPORT
130ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Љубителите на чоколадо дојдоа на своето! Пристигна веганско протеинско колаче преполно со влакна и совршен вкус на чоколадо. Со додадени крцкави парчиња темно чоколадо, ќе ве освои уште на првиот залак!
Богатство од растителни протеини
Vegan Baked Cookie содржи моќна мешавина од растителни протеини - протеини од соја, грашок и пченица, што е добитна комбинација за вкусна и хранлива закуска. Едно колаче содржи дури 14г. висококвалитетни растителни протеини. Кога имате желба за слатко, гладни сте помеѓу оброците или немате време да го подготвите вообичаениот оброк пред тренинг - ова чоколадно колаче ќе послужи како извор на добри хранливи материи во сите ситуации.
Карактеристики:
богатство на вкус на чоколадо
крцкави парчиња темно чоколадо
висока содржина на протеини (14г. во едно колаче)
направени од висококвалитетни состојки
погодно за вегани и вегетаријанци
Употреба:
Консумирајте како протеинска ужина во секое време од денот.
Не е погодно за луѓе со алергија на млеко.
Информации за алергени: Може да содржи траги од кикирики и јаткасти плодови.
Услови на чување: Да се ​​чува на ладно и суво место. заштитено од директна сончева светлина.

Спецификации

Бренд
POLLEO SPORT PROSERIES

Ананас ID

Шифра на производот
KMDZAE163K

EAN /   код

EAN /   код
AN8RCR8POC
130ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Љубителите на чоколадо дојдоа на своето! Пристигна веганско протеинско колаче преполно со влакна и совршен вкус на чоколадо. Со додадени крцкави парчиња темно чоколадо, ќе ве освои уште на првиот залак!
Богатство од растителни протеини
Vegan Baked Cookie содржи моќна мешавина од растителни протеини - протеини од соја, грашок и пченица, што е добитна комбинација за вкусна и хранлива закуска. Едно колаче содржи дури 14г. висококвалитетни растителни протеини. Кога имате желба за слатко, гладни сте помеѓу оброците или немате време да го подготвите вообичаениот оброк пред тренинг - ова чоколадно колаче ќе послужи како извор на добри хранливи материи во сите ситуации.
Карактеристики:
богатство на вкус на чоколадо
крцкави парчиња темно чоколадо
висока содржина на протеини (14г. во едно колаче)
направени од висококвалитетни состојки
погодно за вегани и вегетаријанци
Употреба:
Консумирајте како протеинска ужина во секое време од денот.
Не е погодно за луѓе со алергија на млеко.
Информации за алергени: Може да содржи траги од кикирики и јаткасти плодови.
Услови на чување: Да се ​​чува на ладно и суво место. заштитено од директна сончева светлина.

Спецификации

Бренд
POLLEO SPORT PROSERIES

Ананас ID

Шифра на производот
KMDZAE163K

EAN /   код

EAN /   код
AN8RCR8POC
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.