0 thumbnail image for POWERSTACK Вибрациона дупчалка/одвртувач 2x5Ah 18V
1 thumbnail image for POWERSTACK Вибрациона дупчалка/одвртувач 2x5Ah 18V
2 thumbnail image for POWERSTACK Вибрациона дупчалка/одвртувач 2x5Ah 18V
3 thumbnail image for POWERSTACK Вибрациона дупчалка/одвртувач 2x5Ah 18V
4 thumbnail image for POWERSTACK Вибрациона дупчалка/одвртувач 2x5Ah 18V
Selected image for POWERSTACK Вибрациона дупчалка/одвртувач 2x5Ah 18V
Selected image for POWERSTACK Вибрациона дупчалка/одвртувач 2x5Ah 18V
Selected image for POWERSTACK Вибрациона дупчалка/одвртувач 2x5Ah 18V
Selected image for POWERSTACK Вибрациона дупчалка/одвртувач 2x5Ah 18V
Selected image for POWERSTACK Вибрациона дупчалка/одвртувач 2x5Ah 18V

POWERSTACK Вибрациона дупчалка/одвртувач 2x5Ah 18V

SBD
37.990 ДЕНЗаштеда 6.000 ДЕН
31.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Жолта

Опис на производот

Вибрациона дупчалка/одвртувач со напон 18V и максимален вртежен момент 90Nm.
Доаѓа со куфер, полнач и 2×5Ah POWERSTACK батерии.
Мотор без четкици со вртежен момент од 90Nm кој ја прави вибрационата дупчалка најмоќна во својата категорија, а притоа ергономскиот дизајн од само 177mm должина обезбедува максимални перформанси во ограничени средини.
Дупчалката има 2 брзини и 15 позиции на јачина за максимална контрола при работа за дупчење и прицврстување.
Поседува интегрирана LED светилка која овозможува подобрена видливост во темни и затворени простории.
Зошто POWERSTACK:
Добивате 50% повеќе енергија** со 25% помали димензии и 12% помала маса.
Оваа батерија обезбедува
двапати подолг век на траење** од стандардните цилиндрични батериски ќелии и е компатибилна со сите
18V XR алати и полначи. Создадена е со спцијално обликувана основа обложена со гума која не може да го
оштети материјалот со кој работите.
Искористете ги предностите на нашата најлесна и најмоќна батерија** со
50% поголема моќност и двоен век на траење** кои создадат доверливо LI-Ion решение за вашите алати.
За прв пат со 3 годишна гаранција на батеријата.

Спецификации

Бренд
POWERSTACK

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
IU9O9S0V40

EAN /   код

EAN /   код
5035048793602
37.990 ДЕНЗаштеда 6.000 ДЕН
31.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Вибрациона дупчалка/одвртувач со напон 18V и максимален вртежен момент 90Nm.
Доаѓа со куфер, полнач и 2×5Ah POWERSTACK батерии.
Мотор без четкици со вртежен момент од 90Nm кој ја прави вибрационата дупчалка најмоќна во својата категорија, а притоа ергономскиот дизајн од само 177mm должина обезбедува максимални перформанси во ограничени средини.
Дупчалката има 2 брзини и 15 позиции на јачина за максимална контрола при работа за дупчење и прицврстување.
Поседува интегрирана LED светилка која овозможува подобрена видливост во темни и затворени простории.
Зошто POWERSTACK:
Добивате 50% повеќе енергија** со 25% помали димензии и 12% помала маса.
Оваа батерија обезбедува
двапати подолг век на траење** од стандардните цилиндрични батериски ќелии и е компатибилна со сите
18V XR алати и полначи. Создадена е со спцијално обликувана основа обложена со гума која не може да го
оштети материјалот со кој работите.
Искористете ги предностите на нашата најлесна и најмоќна батерија** со
50% поголема моќност и двоен век на траење** кои создадат доверливо LI-Ion решение за вашите алати.
За прв пат со 3 годишна гаранција на батеријата.

Спецификации

Бренд
POWERSTACK

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
IU9O9S0V40

EAN /   код

EAN /   код
5035048793602
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.