0 thumbnail image for PUMA Машки спортски влечки COOL CAT 2.0 црни
1 thumbnail image for PUMA Машки спортски влечки COOL CAT 2.0 црни
2 thumbnail image for PUMA Машки спортски влечки COOL CAT 2.0 црни
Selected image for PUMA Машки спортски влечки COOL CAT 2.0 црни
Selected image for PUMA Машки спортски влечки COOL CAT 2.0 црни
Selected image for PUMA Машки спортски влечки COOL CAT 2.0 црни

PUMA Машки спортски влечки COOL CAT 2.0 црни

1.899ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

PUMA Машки спортски влечки COOL CAT 2.0 црни

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
46
Агенција за големина 1
46

Ананас ID

Шифра на производот
O0HWF6TYMB

EAN /   код

EAN /   код
4065452705015
1.899ДЕН

Опис на производот

PUMA Машки спортски влечки COOL CAT 2.0 црни

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
46
Агенција за големина 1
46

Ананас ID

Шифра на производот
O0HWF6TYMB

EAN /   код

EAN /   код
4065452705015
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.