Selected image for RICHARDSON SHEFFIELD Мултифункционална ламба 7 во 1 за клучеви

RICHARDSON SHEFFIELD Мултифункционална ламба 7 во 1 за клучеви

Ananas direct badge iconбрзо
750 ДЕНЗаштеда 650 ДЕН
100ДЕН
Понудата важи од 06/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Мултифункционална џебна ламба а воедно и привезок за клучеви.

Спецификации

Бренд
RICHARDSON SHEFFIELD

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
PASM7GJFIV

EAN /   код

EAN /   код
5033778534953
750 ДЕНЗаштеда 650 ДЕН
100ДЕН
Понудата важи од 06/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Мултифункционална џебна ламба а воедно и привезок за клучеви.

Спецификации

Бренд
RICHARDSON SHEFFIELD

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
PASM7GJFIV

EAN /   код

EAN /   код
5033778534953
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.