Selected image for RIDER Папучи RIDER FREE MIX AD
Ново

RIDER Папучи RIDER FREE MIX AD

D Sport
1.699 ДЕНЗаштеда 849 ДЕН
850ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
Rider

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
39/40

Ананас ID

Шифра на производот
WDXVA516Y5

EAN /   код

EAN /   код
7909806024827
1.699 ДЕНЗаштеда 849 ДЕН
850ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
Rider

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
39/40

Ананас ID

Шифра на производот
WDXVA516Y5

EAN /   код

EAN /   код
7909806024827
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.