Slike SAMSUNG Машина за перење WW80T4020EE1LE
Slike SAMSUNG Машина за перење WW80T4020EE1LE
Slike SAMSUNG Машина за перење WW80T4020EE1LE
Slike SAMSUNG Машина за перење WW80T4020EE1LE
Slike SAMSUNG Машина за перење WW80T4020EE1LE
Slike SAMSUNG Машина за перење WW80T4020EE1LE
Slike SAMSUNG Машина за перење WW80T4020EE1LE
Slike SAMSUNG Машина за перење WW80T4020EE1LE

SAMSUNG Машина за перење WW80T4020EE1LE

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
30.000 ДЕНЗаштеда 8.001 ДЕН
21.999ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

SAMSUNG Машина за перење WW80T4020EE1LE

 • Тип: Самостојна машина за перење алишта
 • Начин на полнење: фронтален
 • Број на вртежи во минута: 1200 вртежи/мин.
 • Капацитет: 8 kg
 • Ширина: 60 см
 • Висина: 85 см
 • Длабочина: 55 см
 • Енергетска класа: A+++
 • Потрошувачка на енергија: 177 kWh/година
 • 12 програми
  Smart Check дијагностика
  Last memory
  Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење
  Тајмер
  Child lock
  StayClean фиока
  Drum Clean технологија за чистење на барабанот
  Потрошувачка на вода годишно:8100L
 • Ефикасност на центрифугирање: B
 • Миење/вртење на ниво на бучава: 53 dB/74 dB

Спецификации

Бренд
Samsung

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Капацитет на барабанот
8 kg

Тежина

Ширина
600 mm
Висина
850 mm
Длабочина
550 mm

Ананас ID

Шифра на производот
QMEADA4FTC

EAN /   код

EAN /   код
8806090607516
30.000 ДЕНЗаштеда 8.001 ДЕН
21.999ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

SAMSUNG Машина за перење WW80T4020EE1LE

 • Тип: Самостојна машина за перење алишта
 • Начин на полнење: фронтален
 • Број на вртежи во минута: 1200 вртежи/мин.
 • Капацитет: 8 kg
 • Ширина: 60 см
 • Висина: 85 см
 • Длабочина: 55 см
 • Енергетска класа: A+++
 • Потрошувачка на енергија: 177 kWh/година
 • 12 програми
  Smart Check дијагностика
  Last memory
  Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење
  Тајмер
  Child lock
  StayClean фиока
  Drum Clean технологија за чистење на барабанот
  Потрошувачка на вода годишно:8100L
 • Ефикасност на центрифугирање: B
 • Миење/вртење на ниво на бучава: 53 dB/74 dB

Спецификации

Бренд
Samsung

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Капацитет на барабанот
8 kg

Тежина

Ширина
600 mm
Висина
850 mm
Длабочина
550 mm

Ананас ID

Шифра на производот
QMEADA4FTC

EAN /   код

EAN /   код
8806090607516

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.