Slike SHVEIHOFNER Плоча лепена смрека масив 600х300х18 натур
Slike SHVEIHOFNER Плоча лепена смрека масив 600х300х18 натур

SHVEIHOFNER Плоча лепена смрека масив 600х300х18 натур

Меркур
340ДЕН

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

Панели за мебел од цврсто дрво (смрека/ела), природен раст, индивидуално ламинирани, закосени рабови, PEFC, произведени во Европа.
Квалитет: naturwusch
Вид на дрво: смрека/ела
Должина: 600 mm
Ширина: 300 mm
Дебелина: 18 mm

Спецификации

Бренд
SHVEIHOFNER

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
BUXQCMCC22

EAN /   код

EAN /   код
400086873675
340ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Панели за мебел од цврсто дрво (смрека/ела), природен раст, индивидуално ламинирани, закосени рабови, PEFC, произведени во Европа.
Квалитет: naturwusch
Вид на дрво: смрека/ела
Должина: 600 mm
Ширина: 300 mm
Дебелина: 18 mm

Спецификации

Бренд
SHVEIHOFNER

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
BUXQCMCC22

EAN /   код

EAN /   код
400086873675
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.