Slike SILICON POWER SSD Диск M.2 2280 NVMe PCIe, 512GB, std
Ново
Slike SILICON POWER SSD Диск M.2 2280 NVMe PCIe, 512GB, std
Ново

SILICON POWER SSD Диск M.2 2280 NVMe PCIe, 512GB, std

АНАНАС ШОП
3.490 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
3.090ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

SSD хард диск SSD SILICON POWER M.2 2280 NVMe PCIe, A80, 512GB, std
брзина на читање/пишување: 3200mb/s/3000mb/s

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
DU8ZOC1T5O

EAN /   код

EAN /   код
AN3RY1OSQH
3.490 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
3.090ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

SSD хард диск SSD SILICON POWER M.2 2280 NVMe PCIe, A80, 512GB, std
брзина на читање/пишување: 3200mb/s/3000mb/s

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
DU8ZOC1T5O

EAN /   код

EAN /   код
AN3RY1OSQH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.