Selected image for SKECHERS Сандали Unicorn dreams sanda

SKECHERS Сандали Unicorn dreams sanda

2.799ДЕН

Боја:Тиркизна

Големина

Опис на производот

SKECHERS Сандали Unicorn dreams sanda

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Тиркизна
Тип на чевли
SPRING Q2
Големина
25

Ананас ID

Шифра на производот
5ZHEUXK39Q

EAN /   код

EAN /   код
195969813232
2.799ДЕН

Опис на производот

SKECHERS Сандали Unicorn dreams sanda

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Тиркизна
Тип на чевли
SPRING Q2
Големина
25

Ананас ID

Шифра на производот
5ZHEUXK39Q

EAN /   код

EAN /   код
195969813232
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.