Selected image for STANLEY FATMAX Сет вибрациска дупчалка + комбиниран чекан 18V SDS +1х2Ah  1х4Ah V20

STANLEY FATMAX Сет вибрациска дупчалка + комбиниран чекан 18V SDS +1х2Ah 1х4Ah V20

SBD
42.990 ДЕНЗаштеда 13.000 ДЕН
29.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

ВИБРАЦИСКА ДУПЧАЛКА: Моќниот мотор кој испорачува до 1.900 вртежи во минута, вртежен момент од 60 Nm и до 32.000 удари во минута овозможува ефикасно дупчење во ѕид, како и дупчење и зашрафување во дрво, метал и пластика.

КОМБИНИРАН ЧЕКАН SDS+ :Моќен чекан дава до 5.500 удари во минута за ефикасно дупчење во ѕидови, дрво и метал.

ТЕХНОЛОГИЈА НА БАТЕРИСКИ МОТОР: Зголемена енергетска ефикасност и подолго време на работа со помал покомпактен мотор и продолжен животен век.

Сетот содржи:
•SFMCD715 – Вибрациска дупчалка
•SFMCH900 – Комбиниран чекан SDS+
•батерија од 4 Ah
•батерија од 2 Аh
•2A полнач
•Мека торба

Тежина(бруто): 6.261 кг

Спецификации

Бренд
STANLEY FATMAX

Тежина и димензии

Тежина
6.26 kg

Ананас ID

Шифра на производот
SBQA5P8XG6

EAN /   код

EAN /   код
5035048811078
42.990 ДЕНЗаштеда 13.000 ДЕН
29.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

ВИБРАЦИСКА ДУПЧАЛКА: Моќниот мотор кој испорачува до 1.900 вртежи во минута, вртежен момент од 60 Nm и до 32.000 удари во минута овозможува ефикасно дупчење во ѕид, како и дупчење и зашрафување во дрво, метал и пластика.

КОМБИНИРАН ЧЕКАН SDS+ :Моќен чекан дава до 5.500 удари во минута за ефикасно дупчење во ѕидови, дрво и метал.

ТЕХНОЛОГИЈА НА БАТЕРИСКИ МОТОР: Зголемена енергетска ефикасност и подолго време на работа со помал покомпактен мотор и продолжен животен век.

Сетот содржи:
•SFMCD715 – Вибрациска дупчалка
•SFMCH900 – Комбиниран чекан SDS+
•батерија од 4 Ah
•батерија од 2 Аh
•2A полнач
•Мека торба

Тежина(бруто): 6.261 кг

Спецификации

Бренд
STANLEY FATMAX

Тежина и димензии

Тежина
6.26 kg

Ананас ID

Шифра на производот
SBQA5P8XG6

EAN /   код

EAN /   код
5035048811078
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.