Selected image for TAURUS Автомобилски гуми 155/70 R13 75T TOURING TA

TAURUS Автомобилски гуми 155/70 R13 75T TOURING TA

КУПИ ГУМИ
2.170ДЕН

Опис на производот

TAURUS Автомобилски гуми 155/70 R13 75T TOURING TA

Спецификации

Бренд
Taurus

Тежина и димензии

Тежина
9.58 kg

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R13
Ширина на гумата
155
висина на гумата
55
Тип на производ
Автомобилска гума
Земја на потекло
Унгарија

Ананас ID

Шифра на производот
PUPNQEGGX5

EAN /   код

EAN /   код
ANKUVHPCTF
2.170ДЕН

Опис на производот

TAURUS Автомобилски гуми 155/70 R13 75T TOURING TA

Спецификации

Бренд
Taurus

Тежина и димензии

Тежина
9.58 kg

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R13
Ширина на гумата
155
висина на гумата
55
Тип на производ
Автомобилска гума
Земја на потекло
Унгарија

Ананас ID

Шифра на производот
PUPNQEGGX5

EAN /   код

EAN /   код
ANKUVHPCTF
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.