Selected image for UNDER ARMOR Женска маица со кратки ракави HG Armor SS црна

UNDER ARMOR Женска маица со кратки ракави HG Armor SS црна

D Sport
1.699 ДЕНЗаштеда 680 ДЕН
1.019ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• Мек материјал
• Материјал што не ја задржува влагата
• Технологија која не задржува непријатни мириси
• Состав: 94% полиестер/6% еластин

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.48 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Лето
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
6EJ72Z9674

EAN /   код

EAN /   код
192564613571
1.699 ДЕНЗаштеда 680 ДЕН
1.019ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Мек материјал
• Материјал што не ја задржува влагата
• Технологија која не задржува непријатни мириси
• Состав: 94% полиестер/6% еластин

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.48 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Лето
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
6EJ72Z9674

EAN /   код

EAN /   код
192564613571
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.