Selected image for UNDER ARMOUR Капа WOMEN'S UA BLITZING ADJ

UNDER ARMOUR Капа WOMEN'S UA BLITZING ADJ

D Sport
1.499 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
1.199ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Капа

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
L5J4XUYPSN

EAN /   код

EAN /   код
196040297606
1.499 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
1.199ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Капа

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
L5J4XUYPSN

EAN /   код

EAN /   код
196040297606
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.