Selected image for VIEWSONIC Монитор 24" VA, FHD, рамен

VIEWSONIC Монитор 24" VA, FHD, рамен

AНАНАС ШОП
9.630 ДЕНЗаштеда 2.270 ДЕН
7.360ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

ViewSonic Монитор VA2406-h-2, 24" VA Flat, FHD 1920x1080 at 60 Hz, 16:9, Contrast 5000:1, 4ms, 16.7 Million, 250 cd/m2, 178(V)/178(H), HDMIx1, Dsubx1, Headphone, 2Y

Спецификации

Бренд
Viewsonic

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
NN0XZX3D34

EAN /   код

EAN /   код
ANYBQOYZT5
9.630 ДЕНЗаштеда 2.270 ДЕН
7.360ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

ViewSonic Монитор VA2406-h-2, 24" VA Flat, FHD 1920x1080 at 60 Hz, 16:9, Contrast 5000:1, 4ms, 16.7 Million, 250 cd/m2, 178(V)/178(H), HDMIx1, Dsubx1, Headphone, 2Y

Спецификации

Бренд
Viewsonic

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
NN0XZX3D34

EAN /   код

EAN /   код
ANYBQOYZT5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.