Slike VIVAX Клима инвертер ACP-12CH35AEHI+
Slike VIVAX Клима инвертер ACP-12CH35AEHI+

VIVAX Клима инвертер ACP-12CH35AEHI+

Климатизер МК
32.990ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 3.517(0.821~4.162)
Капацитет на греење (kw) 3.81(0.85~4.777)
Потрошувачка ладење (w) 1089(50~1600)
Потрошувачка греење (w) 1050(130~1710)
Проток на воздух: 539 m³
Одвлажнување(L): 1.2
SEER / SCOP: 7 / 4.1
Работна температура: -25°C ~+50°C
Препорачана површина: 30~40m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
SMART/WI-FI: УСБ
Димензии надворешна единица: 770 x 555 x 300 mm
Димензии внатрешна единица: 920 x 321 x 211
Филтри: Био филтер. филтер за прaшина. ION

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
21 dB
Моќ
3500 W

Ананас ID

Шифра на производот
JZQ5A2LYBK

EAN /   код

EAN /   код
ANKX5T9J55
32.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 3.517(0.821~4.162)
Капацитет на греење (kw) 3.81(0.85~4.777)
Потрошувачка ладење (w) 1089(50~1600)
Потрошувачка греење (w) 1050(130~1710)
Проток на воздух: 539 m³
Одвлажнување(L): 1.2
SEER / SCOP: 7 / 4.1
Работна температура: -25°C ~+50°C
Препорачана површина: 30~40m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
SMART/WI-FI: УСБ
Димензии надворешна единица: 770 x 555 x 300 mm
Димензии внатрешна единица: 920 x 321 x 211
Филтри: Био филтер. филтер за прaшина. ION

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
21 dB
Моќ
3500 W

Ананас ID

Шифра на производот
JZQ5A2LYBK

EAN /   код

EAN /   код
ANKX5T9J55
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.