Slike VIVAX Клима инвертер ACP-12CT35AERI
Slike VIVAX Клима инвертер ACP-12CT35AERI

VIVAX Клима инвертер ACP-12CT35AERI

Климатизер МК
39.990ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 3.520 (0.770~4.100)
Капацитет на греење (kw) 3.810 (4.60~4.39)
Потрошувачка ладење (w) 1020 (174~1333)
Потрошувачка греење (w) 1090 (149~1418)
Проток на воздух: 512 m³
Одвлажнување(L): 1.2
SEER / SCOP: 7.3/4
Работна температура: -20°C ~+50°C
Препорачана површина: 20~30m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
Димензии надворешна единица: 765 x 555 x 303mm
Димензии внатрешна единица: 793 x 621 x 200 mm
Филтри: Био филтер. филтер за прaшина. ION

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
35 dB
Моќ
3500 W

Ананас ID

Шифра на производот
XAR5AXG54N

EAN /   код

EAN /   код
ANZR5T96FV
39.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 3.520 (0.770~4.100)
Капацитет на греење (kw) 3.810 (4.60~4.39)
Потрошувачка ладење (w) 1020 (174~1333)
Потрошувачка греење (w) 1090 (149~1418)
Проток на воздух: 512 m³
Одвлажнување(L): 1.2
SEER / SCOP: 7.3/4
Работна температура: -20°C ~+50°C
Препорачана површина: 20~30m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
Димензии надворешна единица: 765 x 555 x 303mm
Димензии внатрешна единица: 793 x 621 x 200 mm
Филтри: Био филтер. филтер за прaшина. ION

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
35 dB
Моќ
3500 W

Ананас ID

Шифра на производот
XAR5AXG54N

EAN /   код

EAN /   код
ANZR5T96FV
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.