Slike VIVAX Клима инвертер ACP-24CH70AERI+
Slike VIVAX Клима инвертер ACP-24CH70AERI+

VIVAX Клима инвертер ACP-24CH70AERI+

Климатизер МК
61.990ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 7.327(2.579~8.441)
Капацитет на греење (kw) 7.62(1.524~9.437)
Потрошувачка ладење (w) 2402(230~3350)
Потрошувачка греење (w) 2177(230~3370)
Проток на воздух: 1050 m³
Одвлажнување(L): 2.4
SEER / SCOP: 6.4 / 4
Работна температура: -20°C ~+50°C
Препорачана површина: 50~60m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
SMART/WI-FI: УСБ
Димензии надворешна единица: 845 x 700 x 320 mm
Димензии внатрешна единица: 1080 x 335 x 226 mm
Филтри: Био филтер. филтер за прaшина. ION

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
26 dB
Моќ
7500 W

Ананас ID

Шифра на производот
86R5A33P0J

EAN /   код

EAN /   код
ANKW5T9Z8U
61.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 7.327(2.579~8.441)
Капацитет на греење (kw) 7.62(1.524~9.437)
Потрошувачка ладење (w) 2402(230~3350)
Потрошувачка греење (w) 2177(230~3370)
Проток на воздух: 1050 m³
Одвлажнување(L): 2.4
SEER / SCOP: 6.4 / 4
Работна температура: -20°C ~+50°C
Препорачана површина: 50~60m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
SMART/WI-FI: УСБ
Димензии надворешна единица: 845 x 700 x 320 mm
Димензии внатрешна единица: 1080 x 335 x 226 mm
Филтри: Био филтер. филтер за прaшина. ION

Спецификации

Бренд
Vivax

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
26 dB
Моќ
7500 W

Ананас ID

Шифра на производот
86R5A33P0J

EAN /   код

EAN /   код
ANKW5T9Z8U
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.