0 thumbnail image for VOX  Аспиратор  PIO 650 IX
1 thumbnail image for VOX  Аспиратор  PIO 650 IX
Selected image for VOX  Аспиратор  PIO 650 IX
Selected image for VOX  Аспиратор  PIO 650 IX

VOX Аспиратор PIO 650 IX

AНАНАС ШОП
4.490 ДЕНЗаштеда 891 ДЕН
3.599ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

3 брзини на работење
Сила на вшмукување: 253 m3/h
Број на мотори: 1
Светло LED
Номинална сила на системот за осветлување: 6 W
Годишна потрошувачка на енергија: 62 kWh
Ниво на бучава: 59 dB
Димензии на уредот: 600 x 174 x 425 mm
Боја: Бела
Гаранција: 60 месеци

Спецификации

Бренд
VOX

Технички детали

Боја на производот
Бела
Број на мотори
1
Ниво на бучава
59 dB
Број на брзини
3

Димензии

Длабочина
42.5 cm
Висина
17.4 cm
Тежина
4.95 kg
Ширина
60 cm

Ананас ID

Шифра на производот
M74GVIKGIV

EAN /   код

EAN /   код
8606107984254
4.490 ДЕНЗаштеда 891 ДЕН
3.599ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

3 брзини на работење
Сила на вшмукување: 253 m3/h
Број на мотори: 1
Светло LED
Номинална сила на системот за осветлување: 6 W
Годишна потрошувачка на енергија: 62 kWh
Ниво на бучава: 59 dB
Димензии на уредот: 600 x 174 x 425 mm
Боја: Бела
Гаранција: 60 месеци

Спецификации

Бренд
VOX

Технички детали

Боја на производот
Бела
Број на мотори
1
Ниво на бучава
59 dB
Број на брзини
3

Димензии

Длабочина
42.5 cm
Висина
17.4 cm
Тежина
4.95 kg
Ширина
60 cm

Ананас ID

Шифра на производот
M74GVIKGIV

EAN /   код

EAN /   код
8606107984254
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.