0 thumbnail image for VOX Машина за садови вградена GSI 4641 / A++ / Капацитет / 10 комплети / 45cm
1 thumbnail image for VOX Машина за садови вградена GSI 4641 / A++ / Капацитет / 10 комплети / 45cm
Selected image for VOX Машина за садови вградена GSI 4641 / A++ / Капацитет / 10 комплети / 45cm
Selected image for VOX Машина за садови вградена GSI 4641 / A++ / Капацитет / 10 комплети / 45cm

VOX Машина за садови вградена GSI 4641 / A++ / Капацитет / 10 комплети / 45cm

18.299 ДЕНЗаштеда 1.800 ДЕН
16.499ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 13/06/2024

Износ на рата: 2700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Крем

Опис на производот

• Комплетно вградна
• Капацитет: 10 комплети
• Енергетска класа: А +
• Енергетска класа за перење: А
• Енергетска класа за сушење класа: А
• Број на програми за миење: 5 програми + предперење
• Температура на перење:5 40°/50°/55°/65°/70°C
• Ширина: 45 см
• Димензии: 45 x 60 x 85 см
• Одложен старт (3,6,9,12h)
• ЕКО брза програма (30мин /40°)
• Половина перење
• Подесување на горната корпа
• Заштита од прелевање
• Боја: Инокс

Спецификации

Бренд
VOX

Тежина и димензии

Тежина
33.52 kg
Ширина
450 mm

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Изведба

Тајмер за одложен почеток
Да
Одложен почеток
12 č
Број на позиции за температура
5
температура (макс)
70 °C
Количина на програма за перење
5
Број на комплет
10 kompleti posuđa

Ананас ID

Шифра на производот
6PNF0OIPNH

EAN /   код

EAN /   код
AN68DBY3H9
18.299 ДЕНЗаштеда 1.800 ДЕН
16.499ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 13/06/2024

Износ на рата: 2700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

• Комплетно вградна
• Капацитет: 10 комплети
• Енергетска класа: А +
• Енергетска класа за перење: А
• Енергетска класа за сушење класа: А
• Број на програми за миење: 5 програми + предперење
• Температура на перење:5 40°/50°/55°/65°/70°C
• Ширина: 45 см
• Димензии: 45 x 60 x 85 см
• Одложен старт (3,6,9,12h)
• ЕКО брза програма (30мин /40°)
• Половина перење
• Подесување на горната корпа
• Заштита од прелевање
• Боја: Инокс

Спецификации

Бренд
VOX

Тежина и димензии

Тежина
33.52 kg
Ширина
450 mm

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Изведба

Тајмер за одложен почеток
Да
Одложен почеток
12 č
Број на позиции за температура
5
температура (макс)
70 °C
Количина на програма за перење
5
Број на комплет
10 kompleti posuđa

Ананас ID

Шифра на производот
6PNF0OIPNH

EAN /   код

EAN /   код
AN68DBY3H9
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.