0 thumbnail image for VOX Плотна вградна EBC 200 DB
1 thumbnail image for VOX Плотна вградна EBC 200 DB
2 thumbnail image for VOX Плотна вградна EBC 200 DB
3 thumbnail image for VOX Плотна вградна EBC 200 DB
Selected image for VOX Плотна вградна EBC 200 DB
Selected image for VOX Плотна вградна EBC 200 DB
Selected image for VOX Плотна вградна EBC 200 DB
Selected image for VOX Плотна вградна EBC 200 DB

VOX Плотна вградна EBC 200 DB

AНАНАС ШОП
6.990 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
5.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Вградна плотна – стаклокерамика
Број на рингли: 2
Стаклокерамика, 145 mm, 1200 W
Стаклокерамика, 180 mm, 1800 W
Вкупна моќност: 3 kW
Индикатор за загреана рингла, сигурносно заклучување, копчиња на допир
Димензии за вградување (ШxД): 270 x 490 mm
Димензии (ШxВxД): 290 x 47,5 x 520 mm
Боја: црна
Гаранција: 60 месеци

Спецификации

Бренд
VOX

Тежина и димензии

Тежина
4.7 kg
Ширина
290 mm
Длабочина
520 mm
Висина
47.5 mm
Тежина
4.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип на плоча за готвење
Стаклена керамика
Други карактеристики
Број на полиња за готвење кои можат да се користат истовремено: 2; Тип на пламеник/зона за готвење 1: Стаклено-керамичка плоча; Тип горилници/зони за готвење 2: Стаклено-керамичка плоча; Јачина на зоната за готвење 10:145 mm; Моќност на горилникот / зона за готвење 1 (W): 1200 W; Моќност на пламеникот / зона за готвење 2: 1800 W; Тип на горна површина: Стакло-керамика; Број на рингли / грејни зони [зона(и)]: 2; Вградени екрани: Да; Ширина на пакувањето [mm]: 326; Длабочина на пакувањето [mm]: 578; Висина на пакувањето [mm]: 133; Тежина на пакувањето [kg]: 5;

Ананас ID

Шифра на производот
K35GVLZST1

EAN /   код

EAN /   код
8606107731520
6.990 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
5.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Вградна плотна – стаклокерамика
Број на рингли: 2
Стаклокерамика, 145 mm, 1200 W
Стаклокерамика, 180 mm, 1800 W
Вкупна моќност: 3 kW
Индикатор за загреана рингла, сигурносно заклучување, копчиња на допир
Димензии за вградување (ШxД): 270 x 490 mm
Димензии (ШxВxД): 290 x 47,5 x 520 mm
Боја: црна
Гаранција: 60 месеци

Спецификации

Бренд
VOX

Тежина и димензии

Тежина
4.7 kg
Ширина
290 mm
Длабочина
520 mm
Висина
47.5 mm
Тежина
4.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип на плоча за готвење
Стаклена керамика
Други карактеристики
Број на полиња за готвење кои можат да се користат истовремено: 2; Тип на пламеник/зона за готвење 1: Стаклено-керамичка плоча; Тип горилници/зони за готвење 2: Стаклено-керамичка плоча; Јачина на зоната за готвење 10:145 mm; Моќност на горилникот / зона за готвење 1 (W): 1200 W; Моќност на пламеникот / зона за готвење 2: 1800 W; Тип на горна површина: Стакло-керамика; Број на рингли / грејни зони [зона(и)]: 2; Вградени екрани: Да; Ширина на пакувањето [mm]: 326; Длабочина на пакувањето [mm]: 578; Висина на пакувањето [mm]: 133; Тежина на пакувањето [kg]: 5;

Ананас ID

Шифра на производот
K35GVLZST1

EAN /   код

EAN /   код
8606107731520
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.