0 thumbnail image for XIAOMI Безжични Слушалки 3T Pro бели
1 thumbnail image for XIAOMI Безжични Слушалки 3T Pro бели
2 thumbnail image for XIAOMI Безжични Слушалки 3T Pro бели
Selected image for XIAOMI Безжични Слушалки 3T Pro бели
Selected image for XIAOMI Безжични Слушалки 3T Pro бели
Selected image for XIAOMI Безжични Слушалки 3T Pro бели

XIAOMI Безжични Слушалки 3T Pro бели

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
8.000 ДЕНЗаштеда 4.501 ДЕН
3.499ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

• КВАЛИТЕТ НА ЗВУК: Слушалките Xiaomi Redmi Buds 3T Pro обезбедуваат кристално чист звук и богат бас што ќе го збогати вашето аудио искуство.
• ПОНИШТУВАЊЕ НА БУЧАВАТА: уживајте во целосно отстранување на амбиенталниот шум до 40 dB благодарение на напредниот систем за активно поништување шум (ANC)
• ИДЕАЛНИ ЗА СПОРТСКИ АКТИВНОСТИ: Слушалките се совршени за спортски активности, отпорни на пот и влага
• ДОЛГОТРАЈНА БАТЕРИЈА: уживајте во континуирано слушање до 6 часа со едно полнење, а со кутијата за полнење можете да ги користите до 24 часа.
• КРАЈНО ИСКУСТВО: комплетирајте го вашето искуство со виртуелен опкружувачки звук 7.1 и сенасочен микрофон за кристално чисти повици, додека автоматското вклучување и спарување ги прават лесни за користење


Xiaomi Redmi Buds 3T Pro се совршен избор за врвно безжично аудио искуство. Слушалките обезбедуваат врвен квалитет на звукот со висок квалитет на детали и богат бас.

Со напредниот систем за активно поништување шум (ANC), тие овозможуваат целосно отстранување на шумот, создавајќи тишина во која можете да уживате во музика, филмови или повици.

Слушалките се наменети за љубителите на активен животен стил. Тие се отпорни на пот и вода, што ги прави идеален избор за спортски или активности на отворено. Без оглед на тоа какви физички активности планирате, овие слушалки ќе останат стабилни благодарение на нивната удобна и сигурна конструкција.

Вистинската безжична технологија (TWS) ќе ви овозможи слободно да се движите. Двете слушалки се поврзани преку Bluetooth, обезбедувајќи стабилна и брза врска. Со опсег до 10 метри, можете да се оддалечите од изворот на звук и сепак да уживате во висококвалитетен звук.

Батеријата со капацитет од 38 mAh овозможува до 6 часа континуирано користење со едно полнење. А со футролата за полнење со капацитет од 480 mAh, можете да ги полните до 3 пати, проширувајќи ја автономијата до 24 часа. Нивната компатибилност со полначи со сертификат QI го прави полнењето лесно и практично.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
0.45 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Чувствителност
40 dB
Bluetooth
Да

Ананас ID

Шифра на производот
PIWESIJHXG

EAN /   код

EAN /   код
6934177746369
8.000 ДЕНЗаштеда 4.501 ДЕН
3.499ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• КВАЛИТЕТ НА ЗВУК: Слушалките Xiaomi Redmi Buds 3T Pro обезбедуваат кристално чист звук и богат бас што ќе го збогати вашето аудио искуство.
• ПОНИШТУВАЊЕ НА БУЧАВАТА: уживајте во целосно отстранување на амбиенталниот шум до 40 dB благодарение на напредниот систем за активно поништување шум (ANC)
• ИДЕАЛНИ ЗА СПОРТСКИ АКТИВНОСТИ: Слушалките се совршени за спортски активности, отпорни на пот и влага
• ДОЛГОТРАЈНА БАТЕРИЈА: уживајте во континуирано слушање до 6 часа со едно полнење, а со кутијата за полнење можете да ги користите до 24 часа.
• КРАЈНО ИСКУСТВО: комплетирајте го вашето искуство со виртуелен опкружувачки звук 7.1 и сенасочен микрофон за кристално чисти повици, додека автоматското вклучување и спарување ги прават лесни за користење


Xiaomi Redmi Buds 3T Pro се совршен избор за врвно безжично аудио искуство. Слушалките обезбедуваат врвен квалитет на звукот со висок квалитет на детали и богат бас.

Со напредниот систем за активно поништување шум (ANC), тие овозможуваат целосно отстранување на шумот, создавајќи тишина во која можете да уживате во музика, филмови или повици.

Слушалките се наменети за љубителите на активен животен стил. Тие се отпорни на пот и вода, што ги прави идеален избор за спортски или активности на отворено. Без оглед на тоа какви физички активности планирате, овие слушалки ќе останат стабилни благодарение на нивната удобна и сигурна конструкција.

Вистинската безжична технологија (TWS) ќе ви овозможи слободно да се движите. Двете слушалки се поврзани преку Bluetooth, обезбедувајќи стабилна и брза врска. Со опсег до 10 метри, можете да се оддалечите од изворот на звук и сепак да уживате во висококвалитетен звук.

Батеријата со капацитет од 38 mAh овозможува до 6 часа континуирано користење со едно полнење. А со футролата за полнење со капацитет од 480 mAh, можете да ги полните до 3 пати, проширувајќи ја автономијата до 24 часа. Нивната компатибилност со полначи со сертификат QI го прави полнењето лесно и практично.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
0.45 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Чувствителност
40 dB
Bluetooth
Да

Ананас ID

Шифра на производот
PIWESIJHXG

EAN /   код

EAN /   код
6934177746369
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.