Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни
Slike XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни

XIAOMI Безжични слушалки 3T Pro црни

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
8.000 ДЕНЗаштеда 4.501 ДЕН
3.499ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• ИДЕАЛНИ ЗА СПОРТСКИ АКТИВНОСТИ: Xiaomi слушалки Buds 3T Pro black се совршен избор доколку сакате да уживате во музика за време на спортски активности. Со степен на заштита IP55 за отпорност на вода, слушалките ги издржуваат најпредизвикувачките услови без проблем
• ПОНИШТУВАЊЕ НА БУЧАВАТА ОД ОКОЛИНАТА: Со ANC процесор кој поништува до 40 dB шум, овие слушалки обезбедуваат врвно искуство со звукот
• БЕЗЖИЧНО ПОВРЗУВАЊЕ: слушалките Xiaomi Buds 3T Pro користат Bluetooth верзија 5.2, обезбедувајќи стабилна и брза безжична врска до 10 метри
• ДОЛГОТРАЈНА БАТЕРИЈА: со траење на батеријата од 6 часа со едно полнење, секогаш ќе бидете подготвени да ја слушате вашата омилена музика


Слушалките Xiaomi Buds 3T Pro користат безжичен True Wireless систем (TWS), а исто така се опремени со моќен, независен ANC (Активно поништување на шум) кој го поништува шумот до 40 dB. Без разлика во која средина се наоѓате, лесно ќе се посветите на музиката и ќе уживате во секој тон и нијанса на звукот.

Црните слушалки Xiaomi Buds 3T Pro доаѓаат со степен на заштита IP55 за водоотпорност, што значи дека се исклучително издржливи и отпорни на пот, дожд и прскање со вода. Овие својства ги прават совршен избор за спортски активности, без да се грижите дека ќе ги изгребете или оштетите.

Растојанието за поврзување до 10 метри овозможува слобода на движење без губење на сигналот. Батеријата има импресивна автономија од 6 часа со едно полнење, а со помош на футролата за полнење батеријата издржува до 24 часа.

Удобноста е исто така важен фактор при изборот на слушалки, а овие слушалки обезбедуваат оптимално вклопување без никаков притисок или непријатност. Можете да ги носите во текот на денот, без разлика дали сте на работа, во теретана или во движење.

Тие се исклучително лесни за носење и претставуваат совршена комбинација на квалитет на звук и практичност. Без разлика каква музика сакате или околните услови, овој модел на слушалки ќе ви овозможи незаборавно слушање.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Bluetooth
Да
Земја на потекло
Кина

Ананас ID

Шифра на производот
V84FSCG40Z

EAN /   код

EAN /   код
6934177749216
8.000 ДЕНЗаштеда 4.501 ДЕН
3.499ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

• ИДЕАЛНИ ЗА СПОРТСКИ АКТИВНОСТИ: Xiaomi слушалки Buds 3T Pro black се совршен избор доколку сакате да уживате во музика за време на спортски активности. Со степен на заштита IP55 за отпорност на вода, слушалките ги издржуваат најпредизвикувачките услови без проблем
• ПОНИШТУВАЊЕ НА БУЧАВАТА ОД ОКОЛИНАТА: Со ANC процесор кој поништува до 40 dB шум, овие слушалки обезбедуваат врвно искуство со звукот
• БЕЗЖИЧНО ПОВРЗУВАЊЕ: слушалките Xiaomi Buds 3T Pro користат Bluetooth верзија 5.2, обезбедувајќи стабилна и брза безжична врска до 10 метри
• ДОЛГОТРАЈНА БАТЕРИЈА: со траење на батеријата од 6 часа со едно полнење, секогаш ќе бидете подготвени да ја слушате вашата омилена музика


Слушалките Xiaomi Buds 3T Pro користат безжичен True Wireless систем (TWS), а исто така се опремени со моќен, независен ANC (Активно поништување на шум) кој го поништува шумот до 40 dB. Без разлика во која средина се наоѓате, лесно ќе се посветите на музиката и ќе уживате во секој тон и нијанса на звукот.

Црните слушалки Xiaomi Buds 3T Pro доаѓаат со степен на заштита IP55 за водоотпорност, што значи дека се исклучително издржливи и отпорни на пот, дожд и прскање со вода. Овие својства ги прават совршен избор за спортски активности, без да се грижите дека ќе ги изгребете или оштетите.

Растојанието за поврзување до 10 метри овозможува слобода на движење без губење на сигналот. Батеријата има импресивна автономија од 6 часа со едно полнење, а со помош на футролата за полнење батеријата издржува до 24 часа.

Удобноста е исто така важен фактор при изборот на слушалки, а овие слушалки обезбедуваат оптимално вклопување без никаков притисок или непријатност. Можете да ги носите во текот на денот, без разлика дали сте на работа, во теретана или во движење.

Тие се исклучително лесни за носење и претставуваат совршена комбинација на квалитет на звук и практичност. Без разлика каква музика сакате или околните услови, овој модел на слушалки ќе ви овозможи незаборавно слушање.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Bluetooth
Да
Земја на потекло
Кина

Ананас ID

Шифра на производот
V84FSCG40Z

EAN /   код

EAN /   код
6934177749216
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.