Selected image for XIAOMI Лампа Mi Smart LED Pro EU
Ново

XIAOMI Лампа Mi Smart LED Pro EU

AНАНАС ШОП
4.600 ДЕНЗаштеда 780 ДЕН
3.820ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Mi Smart LED светилка за работна маса Pro EU

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
UMRLY30C2S

EAN /   код

EAN /   код
ANNYHTWVC7
4.600 ДЕНЗаштеда 780 ДЕН
3.820ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Mi Smart LED светилка за работна маса Pro EU

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
UMRLY30C2S

EAN /   код

EAN /   код
ANNYHTWVC7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.