Slike XIAOMI Mi Антибактериски филтер Air Purifier
Slike XIAOMI Mi Антибактериски филтер Air Purifier
Slike XIAOMI Mi Антибактериски филтер Air Purifier
Slike XIAOMI Mi Антибактериски филтер Air Purifier
Slike XIAOMI Mi Антибактериски филтер Air Purifier
Slike XIAOMI Mi Антибактериски филтер Air Purifier
Slike XIAOMI Mi Антибактериски филтер Air Purifier
Slike XIAOMI Mi Антибактериски филтер Air Purifier

XIAOMI Mi Антибактериски филтер Air Purifier

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.990 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
2.190ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Виолетова

Информации за испорака

Опис на производот

Филтер за прочистувач на воздух.

 • Филтер со 4 слоја
 • Главниот филтер задржува големи честички (прашина, пената, влакна).
 • Вториот слој е антибактериски и ефикасно ги задржува бактериите, мувлата и грините и го спречува нивниот понатамошен раст.
 • Третиот слој ги филтрира PM 2,5, PM 0,3 и честичките полен.
 • Четврти филтер со активен јаглен што ги задржува непријатните мириси и загадувањето.
 • Погоден за моделите 2H, 3H и PRO.

*Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Технички детали

Боја на производот
Виолетова
Други карактеристики
Тип на филтер: Филтер за чистач на воздух; Најважните карактеристики на производот: Главниот филтер задржува големи честички (прашина, пената, влакната). Вториот слој е антибактериски и ефикасно ги задржува бактериите, мувлата и грините и го спречува нивниот понатамошен раст. Третиот слој ги филтрира честичките ПМ 2,5, ПМ 0,3 и полен. Четврт филтер со активен јаглен кој ги заробува непријатните мириси и загадувањето.; Антибактериски филтер: Да; Компатибилност: Mi прочистувач на воздух, Mi прочистувач на воздух 2, Mi прочистувач на воздух 2S, Mi прочистувач на воздух 3H, Mi Air Purifier Pro, Mi Air Purifier 3C

Ананас ID

Шифра на производот
HFEQXG4RK2

EAN /   код

EAN /   код
6970244526328
2.990 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
2.190ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Филтер за прочистувач на воздух.

 • Филтер со 4 слоја
 • Главниот филтер задржува големи честички (прашина, пената, влакна).
 • Вториот слој е антибактериски и ефикасно ги задржува бактериите, мувлата и грините и го спречува нивниот понатамошен раст.
 • Третиот слој ги филтрира PM 2,5, PM 0,3 и честичките полен.
 • Четврти филтер со активен јаглен што ги задржува непријатните мириси и загадувањето.
 • Погоден за моделите 2H, 3H и PRO.

*Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Технички детали

Боја на производот
Виолетова
Други карактеристики
Тип на филтер: Филтер за чистач на воздух; Најважните карактеристики на производот: Главниот филтер задржува големи честички (прашина, пената, влакната). Вториот слој е антибактериски и ефикасно ги задржува бактериите, мувлата и грините и го спречува нивниот понатамошен раст. Третиот слој ги филтрира честичките ПМ 2,5, ПМ 0,3 и полен. Четврт филтер со активен јаглен кој ги заробува непријатните мириси и загадувањето.; Антибактериски филтер: Да; Компатибилност: Mi прочистувач на воздух, Mi прочистувач на воздух 2, Mi прочистувач на воздух 2S, Mi прочистувач на воздух 3H, Mi Air Purifier Pro, Mi Air Purifier 3C

Ананас ID

Шифра на производот
HFEQXG4RK2

EAN /   код

EAN /   код
6970244526328
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.