Slike Xiaomi Mi HEPA филтер за прочистувач на воздух
Slike Xiaomi Mi HEPA филтер за прочистувач на воздух
Slike Xiaomi Mi HEPA филтер за прочистувач на воздух
Slike Xiaomi Mi HEPA филтер за прочистувач на воздух
Slike Xiaomi Mi HEPA филтер за прочистувач на воздух
Slike Xiaomi Mi HEPA филтер за прочистувач на воздух
Slike Xiaomi Mi HEPA филтер за прочистувач на воздух
Slike Xiaomi Mi HEPA филтер за прочистувач на воздух

Xiaomi Mi HEPA филтер за прочистувач на воздух

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.990 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
2.490ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Xiaomi SCG4021GL

Цилиндричниот филтер од 360° е дизајниран за максимална ефикасност. Трислојниот филтер користи примарен филтер, вистински HEPA филтер од класата H13 и филтер со активен јаглен за ефикасно филтрирање на прашина, полен, непријатни мириси, формалдехид како и штетни честички PM2.5, PM 0.3 - 0.5.

Информациите за нивото на потрошувачка на филтер се видливи во мобилната апликација Mi Home.

RFID - единствена ознака на секој филтер. HEPA филтерот за прочистувачи на воздух има електронски чип кој ја потврдува автентичноста на производот. Секој филтер има уникатен ID.

  • Ширина: 200 mm
  • Длабочина: 200 mm
  • Висина: 293 mm
  • Тип на пакување: Кутија
  • *Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Технички детали

Тип на производ
Филтер за чистач на воздух
Други карактеристики
Количина: Да; Компатибилен бренд: Xiaomi; Компатибилност: Mi прочистувач на воздух, Mi Air Purifier Pro, Mi Air Purifier 2, Mi Air Purifier 2H, Mi Air Purifier 2S, Mi Air Purifier 3H, Mi Air Purifier 3C Тежина [g]: 0,25; Ширина [mm]: 20; Длабочина [mm]: 200; Висина [mm]: 29; Вид на пакување: Во кутија;

Ананас ID

Шифра на производот
3GEQXXYANP

EAN /   код

EAN /   код
6934177712685
2.990 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
2.490ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Xiaomi SCG4021GL

Цилиндричниот филтер од 360° е дизајниран за максимална ефикасност. Трислојниот филтер користи примарен филтер, вистински HEPA филтер од класата H13 и филтер со активен јаглен за ефикасно филтрирање на прашина, полен, непријатни мириси, формалдехид како и штетни честички PM2.5, PM 0.3 - 0.5.

Информациите за нивото на потрошувачка на филтер се видливи во мобилната апликација Mi Home.

RFID - единствена ознака на секој филтер. HEPA филтерот за прочистувачи на воздух има електронски чип кој ја потврдува автентичноста на производот. Секој филтер има уникатен ID.

  • Ширина: 200 mm
  • Длабочина: 200 mm
  • Висина: 293 mm
  • Тип на пакување: Кутија
  • *Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Технички детали

Тип на производ
Филтер за чистач на воздух
Други карактеристики
Количина: Да; Компатибилен бренд: Xiaomi; Компатибилност: Mi прочистувач на воздух, Mi Air Purifier Pro, Mi Air Purifier 2, Mi Air Purifier 2H, Mi Air Purifier 2S, Mi Air Purifier 3H, Mi Air Purifier 3C Тежина [g]: 0,25; Ширина [mm]: 20; Длабочина [mm]: 200; Висина [mm]: 29; Вид на пакување: Во кутија;

Ананас ID

Шифра на производот
3GEQXXYANP

EAN /   код

EAN /   код
6934177712685
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.