Slike Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување
Slike Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување
Slike Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување
Slike Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување
Slike Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување
Slike Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување
Slike Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување
Slike Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување
Slike Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување
Slike Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување
Slike Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување
Slike Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување

Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
16.000 ДЕНЗаштеда 4.010 ДЕН
11.990ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• ЕФИКАСНО ПРОЧИСТУВАЊЕ: Елиминира 99,97% од штетните честички како првут од домашни миленици, прашина, полен, чад и други честички до 0,3 μm
• ИНТЕЛИГЕНТЕН РЕЖИМ НА РАБОТА: Уредот има 6 режими на прочистување, кои ефикасно ќе го исчистат воздухот во вашиот дом или канцеларија
• Гласовна команда: прочистувачот е компатибилен со Google Assistant и Alexa на Amazon, што овозможува лесна гласовна контрола
• ТЕХНОЛОГИЈА НА ФИЛТРАЦИЈА: Опремен со негативна јонизација на воздухот, овој прочистувач ефикасно го филтрира воздухот на површина до 48 m²
• WI-FI CONTROL: Без разлика каде сте, се додека имате интернет, ќе можете да ја стартувате, контролирате и надгледувате работата на уредот преку апликацијата Mi Home


Xiaomi Mi Air Purifier 4 е премиум прочистувач на воздух дизајниран да го подобри квалитетот на воздухот во вашиот дом или канцеларија. Овој ефикасен прочистувач на воздух отстранува до 99,97% од сите честички со големина до 0,3 μm од воздухот, вклучувајќи првут од домашни миленици, прашина, полен, чад, разни испарливи органски соединенија (TVOCs) и други честички.

Напредната функција за негативен јонизирање на воздухот помага да се неутрализираат загадувачите на воздухот, а со површина за филтрирање до 48 m², уредот е идеален за употреба во поголеми простории.

Прочистувачот на воздух содржи OLED екран со 6 режими на прочистување, преку кој лесно можете да ја прилагодите работата на уредот според индивидуалните потреби.

Дополнителна функција за олеснување е компатибилноста на Xiaomi Mi Air Purifier 4 со Google Assistant и Amazon Alexa паметниот асистент, што ќе ви овозможи да го контролирате уредот со глас.

Со можност за поврзување преку Wi-Fi, можете да го контролирате и надгледувате овој модел на прочистувач на воздух преку апликацијата Mi Home, што придонесува за целокупната практичност и удобност при користење.

Елегантната бела боја и модерниот дизајн на уредот го олеснуваат вклопувањето во повеќето домови и канцеларии. Во оваа смисла, освен што ќе ја зголеми хигиената во просториите, прочистувачот ќе придонесе и просториите да изгледаат поубаво и помодерно.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Технички детали

Боја на производот
Бела
Површина за филтрирање
48
Моќ
30 W

Ананас ID

Шифра на производот
3GL9966WAS

EAN /   код

EAN /   код
6934177744761
16.000 ДЕНЗаштеда 4.010 ДЕН
11.990ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• ЕФИКАСНО ПРОЧИСТУВАЊЕ: Елиминира 99,97% од штетните честички како првут од домашни миленици, прашина, полен, чад и други честички до 0,3 μm
• ИНТЕЛИГЕНТЕН РЕЖИМ НА РАБОТА: Уредот има 6 режими на прочистување, кои ефикасно ќе го исчистат воздухот во вашиот дом или канцеларија
• Гласовна команда: прочистувачот е компатибилен со Google Assistant и Alexa на Amazon, што овозможува лесна гласовна контрола
• ТЕХНОЛОГИЈА НА ФИЛТРАЦИЈА: Опремен со негативна јонизација на воздухот, овој прочистувач ефикасно го филтрира воздухот на површина до 48 m²
• WI-FI CONTROL: Без разлика каде сте, се додека имате интернет, ќе можете да ја стартувате, контролирате и надгледувате работата на уредот преку апликацијата Mi Home


Xiaomi Mi Air Purifier 4 е премиум прочистувач на воздух дизајниран да го подобри квалитетот на воздухот во вашиот дом или канцеларија. Овој ефикасен прочистувач на воздух отстранува до 99,97% од сите честички со големина до 0,3 μm од воздухот, вклучувајќи првут од домашни миленици, прашина, полен, чад, разни испарливи органски соединенија (TVOCs) и други честички.

Напредната функција за негативен јонизирање на воздухот помага да се неутрализираат загадувачите на воздухот, а со површина за филтрирање до 48 m², уредот е идеален за употреба во поголеми простории.

Прочистувачот на воздух содржи OLED екран со 6 режими на прочистување, преку кој лесно можете да ја прилагодите работата на уредот според индивидуалните потреби.

Дополнителна функција за олеснување е компатибилноста на Xiaomi Mi Air Purifier 4 со Google Assistant и Amazon Alexa паметниот асистент, што ќе ви овозможи да го контролирате уредот со глас.

Со можност за поврзување преку Wi-Fi, можете да го контролирате и надгледувате овој модел на прочистувач на воздух преку апликацијата Mi Home, што придонесува за целокупната практичност и удобност при користење.

Елегантната бела боја и модерниот дизајн на уредот го олеснуваат вклопувањето во повеќето домови и канцеларии. Во оваа смисла, освен што ќе ја зголеми хигиената во просториите, прочистувачот ќе придонесе и просториите да изгледаат поубаво и помодерно.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Технички детали

Боја на производот
Бела
Површина за филтрирање
48
Моќ
30 W

Ананас ID

Шифра на производот
3GL9966WAS

EAN /   код

EAN /   код
6934177744761
Понуди од други продавачи за истиот производ
Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување
Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување
13.880ДЕН
Кај продавачотНексио
Понуди од други продавачи за истиот производ
Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување
Xiaomi Mi прочистувач на воздух 4 Прочистувач на воздух, 6 режими на прочистување
13.880ДЕН
Кај продавачотНексио

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.