Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l
Slike XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l

XIAOMI Mi Smart Air fryer Pro 4 l

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
8.500 ДЕНЗаштеда 2.510 ДЕН
5.990ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

 • КАПАЦИТЕТ И ПРОСТОР: Оптимален волумен од 4 l, можност за готвење за 1-5 лица со дополнителна скара
 • ФУНКЦИИ: Прецизна регулација на температурата (40°C-200°C), функции за печење, ферментација, одмрзнување
 • OLED дисплеј: 11 претходно поставени режими, сопствени рецепти и едноставна интеракција
 • ПАМЕТНО ПЛАНИРАЊЕ: Поставки за готвење до 24 часа однапред
 • ДИЗАЈН И ЧИСТЕЊЕ: Издржлив двослоен нелеплив слој за лесно одржување
 • Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4 l носи нова димензија на готвење во вашиот дом.
 • Со  оптимален волумен од 4 литри и иновативна решетка, овој апарат е одличен за секојдневни потреби, овозможувајќи ви да подготвувате оброци за 1-5 лица, сето тоа без да зазема многу простор во кујната.
 • Ова не е обична фритеза.
 • Со можност за прилагодување на температурата од 40°C до 200°C, се издвојува по својата разноврсност.
 • Освен пржењето, можете да ферментирате, одмрзнувате и печете различни видови храна, од свеж зеленчук до месо и овошје. Сите алатки за експериментирање во кујната.
 • Со OLED дисплејот, интеракцијата е интуитивна и едноставна.
 • Екранот нуди 11 претходно поставени режими, а со апликацијата Xiaomi Home, ќе добиете пристап до над 100 паметни рецепти.
 • Без разлика дали сте искусен готвач или почетник, сега можете да готвите како професионалец и да уживате во хранливи оброци секој ден.
 • Времето е драгоцено и затоа Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4 l  доаѓа со можност за поставување на готвење до 24 часа однапред.
 • Без разлика дали се подготвувате за работа или се враќате дома по напорен ден, вашиот оброк ќе ве чека топол и свеж.
 • По готвењето, одржувањето на уредот е исклучително едноставно.
 • Благодарение на двослојната нелеплива обвивка, корпата е отпорна на абење и лесно се чисти.
 • Покрај тоа, неговиот дизајн гарантира здрав и безбеден начин на готвење.
 • Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4 l  е вистински сојузник во секоја кујна, комбинирајќи функционалност, стил и иновација. Уживајте во секој залак!

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
1600 W
Капацитети
4 L

Димензии на производот

Ширина (см)
33.5 cm
Висина (см)
30.4 cm
Тежина (кг)
3.9 kg

Ананас ID

Шифра на производот
0JHT9WLAGI

EAN /   код

EAN /   код
6941812708293
8.500 ДЕНЗаштеда 2.510 ДЕН
5.990ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

 • КАПАЦИТЕТ И ПРОСТОР: Оптимален волумен од 4 l, можност за готвење за 1-5 лица со дополнителна скара
 • ФУНКЦИИ: Прецизна регулација на температурата (40°C-200°C), функции за печење, ферментација, одмрзнување
 • OLED дисплеј: 11 претходно поставени режими, сопствени рецепти и едноставна интеракција
 • ПАМЕТНО ПЛАНИРАЊЕ: Поставки за готвење до 24 часа однапред
 • ДИЗАЈН И ЧИСТЕЊЕ: Издржлив двослоен нелеплив слој за лесно одржување
 • Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4 l носи нова димензија на готвење во вашиот дом.
 • Со  оптимален волумен од 4 литри и иновативна решетка, овој апарат е одличен за секојдневни потреби, овозможувајќи ви да подготвувате оброци за 1-5 лица, сето тоа без да зазема многу простор во кујната.
 • Ова не е обична фритеза.
 • Со можност за прилагодување на температурата од 40°C до 200°C, се издвојува по својата разноврсност.
 • Освен пржењето, можете да ферментирате, одмрзнувате и печете различни видови храна, од свеж зеленчук до месо и овошје. Сите алатки за експериментирање во кујната.
 • Со OLED дисплејот, интеракцијата е интуитивна и едноставна.
 • Екранот нуди 11 претходно поставени режими, а со апликацијата Xiaomi Home, ќе добиете пристап до над 100 паметни рецепти.
 • Без разлика дали сте искусен готвач или почетник, сега можете да готвите како професионалец и да уживате во хранливи оброци секој ден.
 • Времето е драгоцено и затоа Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4 l  доаѓа со можност за поставување на готвење до 24 часа однапред.
 • Без разлика дали се подготвувате за работа или се враќате дома по напорен ден, вашиот оброк ќе ве чека топол и свеж.
 • По готвењето, одржувањето на уредот е исклучително едноставно.
 • Благодарение на двослојната нелеплива обвивка, корпата е отпорна на абење и лесно се чисти.
 • Покрај тоа, неговиот дизајн гарантира здрав и безбеден начин на готвење.
 • Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4 l  е вистински сојузник во секоја кујна, комбинирајќи функционалност, стил и иновација. Уживајте во секој залак!

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
1600 W
Капацитети
4 L

Димензии на производот

Ширина (см)
33.5 cm
Висина (см)
30.4 cm
Тежина (кг)
3.9 kg

Ананас ID

Шифра на производот
0JHT9WLAGI

EAN /   код

EAN /   код
6941812708293
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.