Selected image for XIAOMI Паметен Часовник SMARTWATCH S3 1.43" AMOLED display (150 спортски модови), црн
Ново

XIAOMI Паметен Часовник SMARTWATCH S3 1.43" AMOLED display (150 спортски модови), црн

Ananas direct badge iconбрзо
10.000 ДЕНЗаштеда 3.010 ДЕН
6.990ДЕН
Понудата важи од 06/06/2024 до 20/06/2024

Износ на рата: 1200 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Црна

Опис на производот

Смарт часовник
Дисплеј:1.43" (36.3mm)
Резолуција:(466x466), 320ppi, AMOLED display
Фреквенција на освежување: 60 Hz
Нивоа на осветленост: 256
Максимална осветленост: 600 nits
Поврзување: Bluetooth 5.2, GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, и QZSS
Издржливост: 5ATM
Компативилност: Android, iOS
Капацитет на батеријата:486mAh
Времетраење на батеријата: до 15 дена
Брзо полнење: 5 минути полнење = 2 дена батерија
Апликација: Zepp
Сензори:
Акцелерометар
Жироскоп
Електронски компас
Барометар
Геомагнетен сензор
Сензор за амбиентална светлина

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип на екран
AMOLED
Резолуција на екранот
466 x 466

Батерии

Траење на батеријата
486 mAh

Ананас ID

Шифра на производот
OUDQDWM8IZ

EAN /   код

EAN /   код
6941812757086
10.000 ДЕНЗаштеда 3.010 ДЕН
6.990ДЕН
Понудата важи од 06/06/2024 до 20/06/2024

Износ на рата: 1200 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

Смарт часовник
Дисплеј:1.43" (36.3mm)
Резолуција:(466x466), 320ppi, AMOLED display
Фреквенција на освежување: 60 Hz
Нивоа на осветленост: 256
Максимална осветленост: 600 nits
Поврзување: Bluetooth 5.2, GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, и QZSS
Издржливост: 5ATM
Компативилност: Android, iOS
Капацитет на батеријата:486mAh
Времетраење на батеријата: до 15 дена
Брзо полнење: 5 минути полнење = 2 дена батерија
Апликација: Zepp
Сензори:
Акцелерометар
Жироскоп
Електронски компас
Барометар
Геомагнетен сензор
Сензор за амбиентална светлина

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип на екран
AMOLED
Резолуција на екранот
466 x 466

Батерии

Траење на батеријата
486 mAh

Ананас ID

Шифра на производот
OUDQDWM8IZ

EAN /   код

EAN /   код
6941812757086
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.