Selected image for XIAOMI Паметно ѕвонче Xiaomi 3
Ново

XIAOMI Паметно ѕвонче Xiaomi 3

AНАНАС ШОП
5.900 ДЕНЗаштеда 1.030 ДЕН
4.870ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Спецификации на производот
Модел на производ MJML06-FJ
Надворешни димензии 128 x 60 x 23,5 mm
Капацитет на батеријата 5200 mAh (TYP)
Номинален влез 5V⎓2A
Безжично поврзување Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
2,4 GHz, RF 433 MHz
Инфрацрвена светлина 940 nm инфрацрвена светлина
Аудио систем Двонасочни гласовни повици
StorageCloud складирање
Температура на полнење од 0°C до 45°C
Работна температура - 10°C до 45°C
Работна влажност од 10% до 90% RH, некондензирачка
Спецификации на ѕвонче
Модел на производMJJSQ04-FJ
Надворешни димензии 60 x 60 x 39,6 mm
Номинален влез 5V⎓1A
Безжично поврзување RF 433 Mhz (само прима)
Работна температура од 0°C до 45°C
Работна влажност од 10% до 90% RH, некондензирачка
Содржина на пакетот
Паметно ѕвонче на врата x 1
Ѕвонче x 1
Кабел за полнење од тип C x 1
Основа за монтирање x 1
Пин за отстранување x 1
Упатство за употреба x 1
Завртки x 1
Налепница за внимание x 1
Известување за гаранција x 1

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg
Ширина
60 mm
Длабочина
23.5 mm
Висина
128 mm

Карактеристики

Име на моделот
MJML06-FJ
Боја на производот
Црна
Технологија за поврзување
Безжична

Ананас ID

Шифра на производот
JORLY14IR0

EAN /   код

EAN /   код
ANGRHTW3KN
5.900 ДЕНЗаштеда 1.030 ДЕН
4.870ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Спецификации на производот
Модел на производ MJML06-FJ
Надворешни димензии 128 x 60 x 23,5 mm
Капацитет на батеријата 5200 mAh (TYP)
Номинален влез 5V⎓2A
Безжично поврзување Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
2,4 GHz, RF 433 MHz
Инфрацрвена светлина 940 nm инфрацрвена светлина
Аудио систем Двонасочни гласовни повици
StorageCloud складирање
Температура на полнење од 0°C до 45°C
Работна температура - 10°C до 45°C
Работна влажност од 10% до 90% RH, некондензирачка
Спецификации на ѕвонче
Модел на производMJJSQ04-FJ
Надворешни димензии 60 x 60 x 39,6 mm
Номинален влез 5V⎓1A
Безжично поврзување RF 433 Mhz (само прима)
Работна температура од 0°C до 45°C
Работна влажност од 10% до 90% RH, некондензирачка
Содржина на пакетот
Паметно ѕвонче на врата x 1
Ѕвонче x 1
Кабел за полнење од тип C x 1
Основа за монтирање x 1
Пин за отстранување x 1
Упатство за употреба x 1
Завртки x 1
Налепница за внимание x 1
Известување за гаранција x 1

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg
Ширина
60 mm
Длабочина
23.5 mm
Висина
128 mm

Карактеристики

Име на моделот
MJML06-FJ
Боја на производот
Црна
Технологија за поврзување
Безжична

Ананас ID

Шифра на производот
JORLY14IR0

EAN /   код

EAN /   код
ANGRHTW3KN
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.