Croatia
Croatia

Плати патничко осигурување за 30 дена а патувај до 90 дена со пакетот „4 сезони“ на Кроација осигурување!
 
За повеќе патувања, а помалку грижи, заштитете се со полиса за патничко осигурување и одберете го пакетот „4 сезони“ на Кроација осигурување. Со овој пакет вие сте осигурани од разни неповолности до 90 дена патување, по цена за 30 дена.
Незгодите за време на патувањето можеби се непредвидливи, но вашата безбедност не е кога патувате со Кроација осигурување.
 
Пакетот за патничко осигурување „4 сезони“ претставува посебна поволност за членовите на ananas а+ клубот и може да се набави онлајн директно кај нашиот партнер Кроација осигурување.
 
Дознај повеќе за пакетот за патничко осигурување „4 сезони“
 
За компанијата:
 
📞 Контакт центар: 15599
📍 Ул. Железничка бр.41 Скопје, Република Македонија
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.