Лаптопи

214 производи

Разгледајте ја понудата на лаптопи на Ананас и одберете модел со карактеристики кои одговараат на вашите потреби. Кај нас ќе ги најдете најновите преносни компјутери произведени од реномирани брендови кои ќе ве воодушеват со дизајнот, но пред сè со нивниот перформанс. Одберете го најдоброто за вас!

Прикажи повеќе
Ananas direct badge icondirekt
Delivery truck icon
Бесплатна испорака
Производи на попуст
Филтри

Применети се филтри

Исчисти ги сите филтри

Бренд

Цена

-

Боја

Разгледајте ја понудата на лаптопи на Ананас и одберете модел со карактеристики кои одговараат на вашите потреби. Кај нас ќе ги најдете најновите преносни компјутери произведени од реномирани брендови кои ќе ве воодушеват со дизајнот, но пред сè со нивниот перформанс. Одберете го најдоброто за вас!

Прикажи повеќе

Избор на лаптопи за секого - одлучете се за вистинскиот модел

Многу купувачи се одлучуваат за лаптопи заради нивната практичност и преносливост. Тие се одличен избор за домашна употреба затоа што не ве врзуваат за одредена просторија, а во секое време може да ги понесете и надвор од домот. Практични се и за работа, особено ако работите комбинирано и од дома и од канцеларија.

Одберете модел со спецификации погодни за вашите потреби. Доколку сте студент или почетник може да ви биде доволен персонален компјутер со помалку меморија, послаб процесор и други послаби основни карактеристики.

Дури и најслабите модели одлично ќе ви служат за пишување, правење презентации, интернет и слично. Секако, доколку ви е потребен лаптоп со подобри перформанси, имаме одличен избор на лаптопи за гејмери.

Модели погодни за програмирање, игри и друго

Лаптопот може да служи за огромен број на активности кои може да се дел од хоби, разонода, но и професија. Обработка на фотографии, монтажа на видеа, цртање, табеларни анализи - на него може да работите сè што инсталирните програми овозможуваат.

Ако сте љубител на видео игри, одберете од оние со посилен процесор, но и квалитетна графичка картица. На Ананас има одличен избор на гејмерски модели кои одлично ќе ги поддржат игрите кои ги сакате.

Програмирањето, како една од професиите во подем, исто така бара одлични перформанси за работа. Обезбедете се со добар компјутер за да немате пречки при работењето.

Врвни брендови достапни на едно место

Ананас платформата е место каде што може да ги најдете застапени најдобрите брендови за преносни компјутери. Ние ги имаме на располагање најновите модели од поединечните производители, па со наша помош може да ги следите трендовите.

Во нашиот асортиман ќе најдете лаптопи по цени кои ви одговараат. Ние сакаме квалитетните производи да ги направиме подостапни за вас и ви нудиме можност да купите за поповолна сума.

Погледнете ги моделите онлајн и разгледајте ги и описите на производите за детални информации за одреден модел. Нарачајте преку Ананас, а ние ќе ви доставиме до дома!

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.