Slike ACER Лаптоп NOTEBOOK  Aspire 3 (A315-24P-R8SP), 15.6"
Ново
Slike ACER Лаптоп NOTEBOOK  Aspire 3 (A315-24P-R8SP), 15.6"
Ново

ACER Лаптоп NOTEBOOK Aspire 3 (A315-24P-R8SP), 15.6"

АНАНАС ШОП
36.800 ДЕНЗаштеда 6.010 ДЕН
30.790ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Лаптоп NOTEBOOK ACER Aspire 3 (A315-24P-R8SP), 15.6" IPS FHD (1920 x 1080) resolution, AMD Ryzen™ 5 7520U, 16 GB DDR5, 512GB PCIe NVMe SSD, 2xUSB 3.2, 1xUSB-C, HD WEBCam, HDMI, Wi-Fi 2x2 AC, BT 5.2

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
NCDBVM48CQ

EAN /   код

EAN /   код
AN3R18T5PS
36.800 ДЕНЗаштеда 6.010 ДЕН
30.790ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Лаптоп NOTEBOOK ACER Aspire 3 (A315-24P-R8SP), 15.6" IPS FHD (1920 x 1080) resolution, AMD Ryzen™ 5 7520U, 16 GB DDR5, 512GB PCIe NVMe SSD, 2xUSB 3.2, 1xUSB-C, HD WEBCam, HDMI, Wi-Fi 2x2 AC, BT 5.2

Спецификации

Бренд
Acer

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
NCDBVM48CQ

EAN /   код

EAN /   код
AN3R18T5PS
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.