Slike Beko BCNA275E4SN, Комбиниран фрижидер и замрзнувач, 254 l, без мраз
Slike Beko BCNA275E4SN, Комбиниран фрижидер и замрзнувач, 254 l, без мраз
Slike Beko BCNA275E4SN, Комбиниран фрижидер и замрзнувач, 254 l, без мраз
Slike Beko BCNA275E4SN, Комбиниран фрижидер и замрзнувач, 254 l, без мраз
Slike Beko BCNA275E4SN, Комбиниран фрижидер и замрзнувач, 254 l, без мраз
Slike Beko BCNA275E4SN, Комбиниран фрижидер и замрзнувач, 254 l, без мраз
Slike Beko BCNA275E4SN, Комбиниран фрижидер и замрзнувач, 254 l, без мраз
Slike Beko BCNA275E4SN, Комбиниран фрижидер и замрзнувач, 254 l, без мраз

Beko BCNA275E4SN, Комбиниран фрижидер и замрзнувач, 254 l, без мраз

Нептун
34.999 ДЕНЗаштеда 7.000 ДЕН
27.999ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• НЕТО КАПАЦИТЕТ ОД 254 L: Овој модерен фрижидер ви нуди просторност со вкупен капацитет од 254 L, овозможувајќи ви лесно да ги организирате вашите намирници како што ви одговара
• НЕ МРАЗ ТЕХНОЛОГИЈА: Благодарение на напредната технологија No Frost, вашиот Beko BCNA275E4SN не бара рачно одмрзнување и ја одржува оптималната температура и свежината на вашата храна
• LED ЕКРАН И ТИВКО РАБОТЕЊЕ: Уживајте во едноставното прилагодување на температурата според вашите потреби преку интуитивен LED екран; Покрај тоа, овој уред работи речиси незабележливо со ниво на бучава од само 38 dB
• ОРГАНИЗАЦИЈА НА ХРАНАТА: Наредете ја и организирајте ја храната внатре во фрижидерот според вашите потреби со 3 полици и други прегради
• ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: Со годишна потрошувачка на енергија од 252 kWh, Beko BCNA275E4SN е економичен уред за заштеда на енергија


Комбинираниот фрижидер Beko BCNA275E4SN е совршена комбинација на модерна естетика, енергетска ефикасност и практичност за вашиот дом.

Со голем нето капацитет од 254 l, овој уред нуди доволно простор за вашите намирници. Брилијантната технологија No Frost ја елиминира потребата од рачно одмрзнување, одржувајќи ја оптималната температура и свежината на вашата храна.

Интуитивниот LED екран овозможува прецизно прилагодување на температурата, додека тивката работа со само 38 dB нема да ја наруши тишината на вашиот дом. Организацијата на храната станува полесна со 3 полици во фрижидерот, додека внатрешното светло го олеснува наоѓањето на потребните состојки.

Комбинираниот фрижидер Beko BCNA275E4SN и обезбедува на вашата храна безбедност, организација и свежина, а во исто време носи модерен изглед и енергетска ефикасност.

Спецификации

Бренд
Beko

Дизајн

Боја на производот
Бела
Шарки на вратата
Во право
Двонасочно отворање на вратата
Да
Заштита за деца
Да
Материјал за полица
Калено стакло
Вградени екрани
Да
Тип на екран
МРАЗ
Тип на контролер
На допир

Фрижидер

Нето капацитет
185 L
Број на полици во фрижидер
3
Еден вид светилка
МРАЗ

Замрзнувач

Нето капацитет на замрзнувачот
69 L
Капацитет на замрзнување
3.5 kg/24 č
Број на полици во замрзнувачот
3

Карактеристики

Годишна потрошувачка на енергија
252 kWh
Ниво на бучава
38 dB
Часови за климатизација
ST-T

Енергетска ефикасност

Скала за енергетска ефикасност
И на Г

Тежина

Ширина
540 mm
Длабочина
545 mm
Висина
1775 mm
Тежина
61 kg

Ананас ID

Шифра на производот
OZ505FEEES

EAN /   код

EAN /   код
5944008923549
34.999 ДЕНЗаштеда 7.000 ДЕН
27.999ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• НЕТО КАПАЦИТЕТ ОД 254 L: Овој модерен фрижидер ви нуди просторност со вкупен капацитет од 254 L, овозможувајќи ви лесно да ги организирате вашите намирници како што ви одговара
• НЕ МРАЗ ТЕХНОЛОГИЈА: Благодарение на напредната технологија No Frost, вашиот Beko BCNA275E4SN не бара рачно одмрзнување и ја одржува оптималната температура и свежината на вашата храна
• LED ЕКРАН И ТИВКО РАБОТЕЊЕ: Уживајте во едноставното прилагодување на температурата според вашите потреби преку интуитивен LED екран; Покрај тоа, овој уред работи речиси незабележливо со ниво на бучава од само 38 dB
• ОРГАНИЗАЦИЈА НА ХРАНАТА: Наредете ја и организирајте ја храната внатре во фрижидерот според вашите потреби со 3 полици и други прегради
• ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: Со годишна потрошувачка на енергија од 252 kWh, Beko BCNA275E4SN е економичен уред за заштеда на енергија


Комбинираниот фрижидер Beko BCNA275E4SN е совршена комбинација на модерна естетика, енергетска ефикасност и практичност за вашиот дом.

Со голем нето капацитет од 254 l, овој уред нуди доволно простор за вашите намирници. Брилијантната технологија No Frost ја елиминира потребата од рачно одмрзнување, одржувајќи ја оптималната температура и свежината на вашата храна.

Интуитивниот LED екран овозможува прецизно прилагодување на температурата, додека тивката работа со само 38 dB нема да ја наруши тишината на вашиот дом. Организацијата на храната станува полесна со 3 полици во фрижидерот, додека внатрешното светло го олеснува наоѓањето на потребните состојки.

Комбинираниот фрижидер Beko BCNA275E4SN и обезбедува на вашата храна безбедност, организација и свежина, а во исто време носи модерен изглед и енергетска ефикасност.

Спецификации

Бренд
Beko

Дизајн

Боја на производот
Бела
Шарки на вратата
Во право
Двонасочно отворање на вратата
Да
Заштита за деца
Да
Материјал за полица
Калено стакло
Вградени екрани
Да
Тип на екран
МРАЗ
Тип на контролер
На допир

Фрижидер

Нето капацитет
185 L
Број на полици во фрижидер
3
Еден вид светилка
МРАЗ

Замрзнувач

Нето капацитет на замрзнувачот
69 L
Капацитет на замрзнување
3.5 kg/24 č
Број на полици во замрзнувачот
3

Карактеристики

Годишна потрошувачка на енергија
252 kWh
Ниво на бучава
38 dB
Часови за климатизација
ST-T

Енергетска ефикасност

Скала за енергетска ефикасност
И на Г

Тежина

Ширина
540 mm
Длабочина
545 mm
Висина
1775 mm
Тежина
61 kg

Ананас ID

Шифра на производот
OZ505FEEES

EAN /   код

EAN /   код
5944008923549

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.