Slike BEKO Микробранова печка, вградна MGB 25332 BG, LCD Displej, Moknost 900W, Digital
Slike BEKO Микробранова печка, вградна MGB 25332 BG, LCD Displej, Moknost 900W, Digital
Slike BEKO Микробранова печка, вградна MGB 25332 BG, LCD Displej, Moknost 900W, Digital
Slike BEKO Микробранова печка, вградна MGB 25332 BG, LCD Displej, Moknost 900W, Digital
Slike BEKO Микробранова печка, вградна MGB 25332 BG, LCD Displej, Moknost 900W, Digital
Slike BEKO Микробранова печка, вградна MGB 25332 BG, LCD Displej, Moknost 900W, Digital
Slike BEKO Микробранова печка, вградна MGB 25332 BG, LCD Displej, Moknost 900W, Digital
Slike BEKO Микробранова печка, вградна MGB 25332 BG, LCD Displej, Moknost 900W, Digital
Slike BEKO Микробранова печка, вградна MGB 25332 BG, LCD Displej, Moknost 900W, Digital
Slike BEKO Микробранова печка, вградна MGB 25332 BG, LCD Displej, Moknost 900W, Digital
Slike BEKO Микробранова печка, вградна MGB 25332 BG, LCD Displej, Moknost 900W, Digital
Slike BEKO Микробранова печка, вградна MGB 25332 BG, LCD Displej, Moknost 900W, Digital

BEKO Микробранова печка, вградна MGB 25332 BG, LCD Displej, Moknost 900W, Digital

River Soft
17.999ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Микробранова печка вградна BEKO MGB25332BG
• Микробранова печка
• Електронско управување
• LCD дисплеј
• Моќност:900W
• Моќност на грил:1000W
• Капацитет:25L
• Child Lock
• 5 нивоа
• 3 функции
• Дигитален тајмер

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Тип на производ
Микробранова печка
Тип на екран
LCD
Тип на тајмер
Електронски
Материјал за грамофон
стакло
Заштита за деца
Да
Микробранова моќност
900 W
Моќ на скара
1000 W
Тајмер
Да
Внатрешен капацитет
25 L

Тежина

Тежина
15 kg
Ширина
590 mm
Длабочина
400 mm
Висина
388 mm

Ананас ID

Шифра на производот
5RZ6Y9SNXK

EAN /   код

EAN /   код
ANZP0KX612
17.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Микробранова печка вградна BEKO MGB25332BG
• Микробранова печка
• Електронско управување
• LCD дисплеј
• Моќност:900W
• Моќност на грил:1000W
• Капацитет:25L
• Child Lock
• 5 нивоа
• 3 функции
• Дигитален тајмер

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Тип на производ
Микробранова печка
Тип на екран
LCD
Тип на тајмер
Електронски
Материјал за грамофон
стакло
Заштита за деца
Да
Микробранова моќност
900 W
Моќ на скара
1000 W
Тајмер
Да
Внатрешен капацитет
25 L

Тежина

Тежина
15 kg
Ширина
590 mm
Длабочина
400 mm
Висина
388 mm

Ананас ID

Шифра на производот
5RZ6Y9SNXK

EAN /   код

EAN /   код
ANZP0KX612
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.