Selected image for BEKO Шпорет електричен FSM 67320 GXS

BEKO Шпорет електричен FSM 67320 GXS

31.999 ДЕНЗаштеда 4.000 ДЕН
27.999ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 13/06/2024

Износ на рата: 4700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Сива

Опис на производот

Шпорет стаклокерамика BEKO
Боја: Инокс
Eнергетска класа:A
Капацитет на рерната:72L
4+2 грејни зони
8 функции на рерната
Механички контроли
Дигитален тајмер
Димензии:85х60х60cm
Тежина: 53,3kg

Спецификации

Бренд
Beko

Тежина и димензии

Тежина
37.89 kg
Ширина
850 mm
Длабочина
600 mm
Висина
600 mm

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Печка

Нето капацитет на рерната
72 L

Ананас ID

Шифра на производот
OKJLQ05Z5S

EAN /   код

EAN /   код
ANZR33QMGO
31.999 ДЕНЗаштеда 4.000 ДЕН
27.999ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 13/06/2024

Износ на рата: 4700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

Шпорет стаклокерамика BEKO
Боја: Инокс
Eнергетска класа:A
Капацитет на рерната:72L
4+2 грејни зони
8 функции на рерната
Механички контроли
Дигитален тајмер
Димензии:85х60х60cm
Тежина: 53,3kg

Спецификации

Бренд
Beko

Тежина и димензии

Тежина
37.89 kg
Ширина
850 mm
Длабочина
600 mm
Висина
600 mm

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Печка

Нето капацитет на рерната
72 L

Ананас ID

Шифра на производот
OKJLQ05Z5S

EAN /   код

EAN /   код
ANZR33QMGO
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.