Slike BLACK & DECKER Дувач/вшмукувач за лисја 3000W 72L 418Km/h
Ново
Slike BLACK & DECKER Дувач/вшмукувач за лисја 3000W 72L 418Km/h
Ново

BLACK & DECKER Дувач/вшмукувач за лисја 3000W 72L 418Km/h

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
9.590 ДЕНЗаштеда 2.600 ДЕН
6.990ДЕН
Понудата важи од 19/09/2023 до 16/10/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Овој модел на дувач/вшмукувач на лисја има грбна торба која лесно собира и до 72L отпадни лисја.
Ви нуди комфорно управување, благодарение на флексибилното црево, избалансирана тежина и практичнниот систем за празнење на торбата. Има мотор од 3000W со високи перформанси, прилагодлива брзина на дување до 418 km/h, всисувачки волумен од 14 m3/min како и интегрирана дробилка која ги меле лисјата и отпадоците во сооднос 16:1.
Метален вентилатор со посебни сечила за дробење.
2 променливи дела од кои едниот за дување а другиот за смукање и доробење.
Влезна моќност 3000W
Брзина на дување 418km/h
Моќ на вшмукување 14.0m3
Сооднос при дробење 16:1
Капацитет на садот за лисја 72L
Ниво на бучава 106dB
Тежина 3.67-5.5Kg

Спецификации

Бренд
Black & Decker

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
4TK4IFX5W6

EAN /   код

EAN /   код
5035048669082
9.590 ДЕНЗаштеда 2.600 ДЕН
6.990ДЕН
Понудата важи од 19/09/2023 до 16/10/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Овој модел на дувач/вшмукувач на лисја има грбна торба која лесно собира и до 72L отпадни лисја.
Ви нуди комфорно управување, благодарение на флексибилното црево, избалансирана тежина и практичнниот систем за празнење на торбата. Има мотор од 3000W со високи перформанси, прилагодлива брзина на дување до 418 km/h, всисувачки волумен од 14 m3/min како и интегрирана дробилка која ги меле лисјата и отпадоците во сооднос 16:1.
Метален вентилатор со посебни сечила за дробење.
2 променливи дела од кои едниот за дување а другиот за смукање и доробење.
Влезна моќност 3000W
Брзина на дување 418km/h
Моќ на вшмукување 14.0m3
Сооднос при дробење 16:1
Капацитет на садот за лисја 72L
Ниво на бучава 106dB
Тежина 3.67-5.5Kg

Спецификации

Бренд
Black & Decker

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
4TK4IFX5W6

EAN /   код

EAN /   код
5035048669082

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.