0 thumbnail image for BLACK+DECKER Гарнитура рачка со додатоци во куфер 40 парчиња
1 thumbnail image for BLACK+DECKER Гарнитура рачка со додатоци во куфер 40 парчиња
Selected image for BLACK+DECKER Гарнитура рачка со додатоци во куфер 40 парчиња
Selected image for BLACK+DECKER Гарнитура рачка со додатоци во куфер 40 парчиња

BLACK+DECKER Гарнитура рачка со додатоци во куфер 40 парчиња

SBD
1.390 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
790ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сребрена

Опис на производот

Сетот од 40 парчиња ги содржи следниве елементи:
Бит одвртувачи 25mm Ph1, Ph2, 3x Ph3, Pz1, Pz2, 3x Pz3, 3x SL6, 2x SL8, 3x SL10, T10, T15, T20,
Насадни клучеви 5, 6, 7, 8, 9, 10mm.
Квадратни битови 1, 2, 3rd.
1 рачка одвртувач.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Технички детали

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
HIIO9X5NPG

EAN /   код

EAN /   код
5035048010341
1.390 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
790ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Сетот од 40 парчиња ги содржи следниве елементи:
Бит одвртувачи 25mm Ph1, Ph2, 3x Ph3, Pz1, Pz2, 3x Pz3, 3x SL6, 2x SL8, 3x SL10, T10, T15, T20,
Насадни клучеви 5, 6, 7, 8, 9, 10mm.
Квадратни битови 1, 2, 3rd.
1 рачка одвртувач.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Технички детали

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
HIIO9X5NPG

EAN /   код

EAN /   код
5035048010341
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.