Slike DEWALT безжичен силиконски пиштол соло DCE580N Жолта
Slike DEWALT безжичен силиконски пиштол соло DCE580N Жолта

DEWALT безжичен силиконски пиштол соло DCE580N Жолта

SBD
29.990ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и придобивки:
• Пиштолот за затворање има променливо брзо бирање и активирање со променлива брзина за прецизна контрола на протокот на материјалот

Карактеристики:
• Рачка со гумена обвивка за удобно користење и ракување
• LED со функција за одложување за подобрена видливост и функционалност на фенерче
• 18V XR Li-Ion XRP двигател со XR 4Ah Li-Ion батерија технологија

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Стресот
18

Ананас ID

Шифра на производот
QS3H20JA80

EAN /   код

EAN /   код
5035048642177
29.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и придобивки:
• Пиштолот за затворање има променливо брзо бирање и активирање со променлива брзина за прецизна контрола на протокот на материјалот

Карактеристики:
• Рачка со гумена обвивка за удобно користење и ракување
• LED со функција за одложување за подобрена видливост и функционалност на фенерче
• 18V XR Li-Ion XRP двигател со XR 4Ah Li-Ion батерија технологија

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Стресот
18

Ананас ID

Шифра на производот
QS3H20JA80

EAN /   код

EAN /   код
5035048642177
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.