Selected image for FABBYGO Чадор JH-1021U – Син
Ново

FABBYGO Чадор JH-1021U – Син

Ananas direct badge iconбрзо
3.100 ДЕНЗаштеда 700 ДЕН
2.400ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Боја:Тегет

Опис на производот

Димензии: Ø300cm
Состав: Метал, текстил, пластика

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Тежина и димензии

Тежина
8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Материјал
Метал, текстил, пластика
Други карактеристики
Ø300cm

Ананас ID

Шифра на производот
MOE2IPTJVY

EAN /   код

EAN /   код
AND8SG01E5
3.100 ДЕНЗаштеда 700 ДЕН
2.400ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Димензии: Ø300cm
Состав: Метал, текстил, пластика

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Тежина и димензии

Тежина
8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Материјал
Метал, текстил, пластика
Други карактеристики
Ø300cm

Ананас ID

Шифра на производот
MOE2IPTJVY

EAN /   код

EAN /   код
AND8SG01E5
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.