Selected image for FABBYGO Гарден Лулашка B-2043
Ново

FABBYGO Гарден Лулашка B-2043

Ananas direct badge iconбрзо
1.800 ДЕНЗаштеда 210 ДЕН
1.590ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Димензии: 110x80cm
Состав: Метал,Текстил

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Тежина и димензии

Тежина
9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
Метал,Текстил
Други карактеристики
110x80cm

Ананас ID

Шифра на производот
8BE2I2XZCW

EAN /   код

EAN /   код
AN7EYIJURF
1.800 ДЕНЗаштеда 210 ДЕН
1.590ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Димензии: 110x80cm
Состав: Метал,Текстил

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Тежина и димензии

Тежина
9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
Метал,Текстил
Други карактеристики
110x80cm

Ананас ID

Шифра на производот
8BE2I2XZCW

EAN /   код

EAN /   код
AN7EYIJURF
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.