Selected image for FABBYGO Гарден Сет JH-2332W – Црн
Ново

FABBYGO Гарден Сет JH-2332W – Црн

Ananas direct badge iconбрзо
13.300 ДЕНЗаштеда 2.310 ДЕН
10.990ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Износ на рата: 1800 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Црна

Опис на производот

Димензии на стол: 58x56x80cm
Димензии на двосед: 102x56x80cm
Димензии на маса: 76x37x39cm
Состав: Метал, ратан, текстил

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Тежина и димензии

Тежина
30 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Метал, ратан, текстил
Други карактеристики
Димензии на стол: 58x56x80cm Димензии на двосед: 102x56x80cm Димензии на маса: 76x37x39cm

Ананас ID

Шифра на производот
ETE2ISEH0N

EAN /   код

EAN /   код
ANZ3SG0F8B
13.300 ДЕНЗаштеда 2.310 ДЕН
10.990ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Износ на рата: 1800 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

Димензии на стол: 58x56x80cm
Димензии на двосед: 102x56x80cm
Димензии на маса: 76x37x39cm
Состав: Метал, ратан, текстил

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Тежина и димензии

Тежина
30 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Метал, ратан, текстил
Други карактеристики
Димензии на стол: 58x56x80cm Димензии на двосед: 102x56x80cm Димензии на маса: 76x37x39cm

Ананас ID

Шифра на производот
ETE2ISEH0N

EAN /   код

EAN /   код
ANZ3SG0F8B
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.